Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agátiny PROKLETÉ narozeniny: Takhle jí ublížili její osudoví muži

+ Dalších 44 fotografií
podpásovka
Dnes slaví podnikatelka a maminka Agáta Prachařová čtyřiatřicáté narozeniny. Osud tomu tak chtěl, že se jenom pár dnů před svým velkým dnem modelka dozvěděla o údajné nevěře svého manžela Jakuba (35). Ten ji měl podvádět při svých pracovních výjezdech na Slovensko se svojí kolegyní z ČS má talent Dianou Mórovou. Není to však poprvé, kdy v čase kolem jejích narozenin místo příprav oslavy řešila partnerovu nevěru.

V době, kdy byla Agáta (34) zasnoubená s otcem syna Kryšpína Mirkem Dopitou, také neustále řešila jeho zálety. Mirek si liboval v cizích ženách a erotických seznamkách a kvůli jeho nevěrám také jejich vztah skončil.

Dopita neměl zábrany skoro před ničím. Když Agáta v roce 2012 slavila narozeniny, její snoubenec jí dal vskutku nepříjemný „dárek“. I když tomu sama dlouho nechtěla uvěřit, pár hodin před její oslavou byl Dopita načapán na erotickém rande s jinou ženou.

Hokejista se s tím evidentně nepáral. Mezitím, co vyzvedl narozeninový dort a kytku, stihl si odskočit za neznámou dívkou z internetu. Snoubenci potom na oslavě dělali jako by nic, nicméně křečovité úsměvy jim nikdo nevěřil.

I letos se pravděpodobně Agátina oslava ponese v duchu dusné atmosféry a nevyřčených emocí. Vždyť se teprve včera Jakub (35) po třech dnech s kufry vrátil domů. Odjel ve čtvrtek neznámo kam po tom, co zjistil, že Agáta v domě není a může si tak v klidu sbalit své věci.

Agátě přejeme všechno nejlepší k narozeninám, aby si i přes manželskou krizi svůj velký den užila podle svého.

Mohlo by vás zajímat

Další články