Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Agátino dítě je určitě Prachařovo! Důkaz místo DNA poskytly uši rozkošného miminka!

Mia je moc krásná, že?
Zdroj: Instagram, Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Mluvilo se o tom, že nenarozená dcera nemusí být jeho. Ale je! Poté co Agáta Prachařová (32) přivedla na svět dceru Miu a redakce eXtra.cz získala její první snímek, nebylo už žádných pochyb. Krásná holčička je totiž celý tatínek Jakub Prachař (34). A důkaz na sebe nenechal dlouho čekat.

Začátkem roku se provalila Agátina nevěra s fotografem Dereckem. Mluvilo se o tom, že nenarozené dítě nemusí být Jakuba Prachaře a rozjel se kolotoč, kdo vlastně je otcem dítěte. Dokonce existovala verze, že Prachař požaduje po Agátě testy DNA. Není ale rozhodně třeba!

Nakonec to dopadlo tak, že Agáta porodila a Jakub může být naprosto v klidu. Dcera Mia je totiž rozhodně jeho. Má genetické znamení, které se podle všeho objevuje jen v rodu Prachařů. Tím je podle všímavé čtenářky atypický hrbolek na uchu, kterým krásná dcera také disponuje. Jako každý, kdo patří do významného hereckého rodu.

A i když Agáta měla mimomanželské pletky, které jí naštěstí Jakub odpustil, není ohroženo, že by Jakub vychovával cizí dítě. Podívejte se do galerie na snímek dcery Jakuba Parchaře, jistě uznáte, že krásná dcera je rozhodně Jakubova.

Související články

Další články