Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Agátina zpovědnice: Hanychová práskla, kdo koho sbalil a zda přijede se Soukupem do Varů!

Agáta Hanychová sdílela snímek s Jaromírem. Text písně "možná lžeme" je zarážející.
Zdroj: se souhlasem Agáty Hanychové
+ Další 4 fotografie
Zpověď

Agáta Hanychová (36) si po delší době udělala čas na své sledující a skrze video jim na sociálních sítích zodpověděla veškeré jejich otázky. Padla řeč i o její nové lásce Jaromíru Soukupovi (53). Objeví se spolu na festivalu v Karlových Varech? A kdo vlastně koho sbalil? Agáta prozradila vše!

Zamilovaná Agáta Hanychová se stále nachází v prosluněné španělské Marbelle, zatímco její milý odjel zpět do Česka. Po delší době se také rozhodla udělat na svém Instagramu livestream, kde zodpověděla všechny dotazy od fanoušků.

Zcela poprvé také Agáta prozradila, zda ona sbalila Jaromíra Soukupa, nebo to bylo obráceně. Tak já jsem přišla k Jaromírovi na rozhovor a stála jsem venku, kde jsem kouřila cigarety s komparzem. Přišel Jaromír s batohem a měl hrozně hezké nohy a já jsem se rozhodla, že ho sbalím. A tak jsem ho sbalila,“ nechala se překvapivě slyšet.

Dorazí se Soukupem do Varů?

Fanoušci se jí také ptali, zda dorazí společně se Soukupem do Varů. Hemžily se totiž spekulace, že se objeví v druhé půlce festivalu. „Abych předešla veškerým spekulacím, ve Varech určitě nebudeme,“ uzavřela Hanychová.

Na dotaz, kdy se vrací zpět do Čech, odpověděla, že tuto neděli 3. července. „Děti poté jedou k tatínkům. Kryšpín letí s tatínkem na měsíc na Bali a Mia bude na čtrnáct dnů u svého otce. Já budu v Praze a pak asi zase někam pojedu,“ prozradila Agáta, která se téměř celých čtrnáct minut, co stream trval, usmívala od ucha k uchu.

Věkový rozdíl nevnímá

I fanoušci na ní poznali, že je zamilovaná. Z hejtů si navíc podle svých slov nic nedělá. „Já bych k tomu řekla jediné, já jsem šťastná. Ti, co mě znají, vědí, že jsem spokojená, a to je asi nejdůležitější, a mé děti jsou také šťastné,“ řekla.

Sedmnáctiletý věkový rozdíl jí vůbec nevadí.Já jsem nikdy neměla staršího chlapa, což se o mně ví. A nevadí mi to, je to skvělé. Mohu k někomu vzhlížet a rozdíl ani nevnímám, jsme oba sportovně založení. Navíc chodím s boxerem, což jsem vždy chtěla,“ uzavřela Agáta.

Modelka a šéf TV Barrandov jsou spolu velmi krátce. První informaci o jejich možném vztahu sdílela redakce eXtra.cz v pátek 17. června, a to po pár týdnech trvající známosti. Přesto se rozhodli pro společnou dovolenou velmi brzy a rovnou vyrazili do luxusní nemovitosti Jaromíra Soukupa, kterou vlastní ve Španělsku.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy