Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Agátina malá dcera: Lidé řeší, komu je nejvíc podobná, zmiňují Soukupa i babičku Veroniku

Agáta Hanychová ukázala malou Rozárku.
Zdroj: Renáta Bušková/Se souhlasem Agáty Hanychové/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 10 fotografií
Reakce

Už to budou skoro dva měsíce, co je malá dcerka Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa na světě a už stihla zaměstnat fanoušky. Lidé se dohadují, komu z rodičů je víc podobná. Agáta malou Rozárku sdílela na svém Instagramu v plné kráse. Podle popisku to vypadá, že holky budou mít o víkendu dámskou jízdu. 

„Když zjistila, že o víkendu bude jedináček,“ okomentovala Agáta Hanychová fotku své skoro dvouměsíční Rózky na Instagramu. Narážela tak na Rozárčin roztomilý výraz plný blaženosti a spokojenosti. Ten pobavil ale nejen maminku, ale také fanoušky. Ti se nemohou rozhodnout, komu jde víc do podoby.

Krásné reakce fanoušků

„Zlatíčko krásné, velmi se podobá tatínkovi,“ tvrdí například Anna. „Já vidím tátu. Pusinku má po mámě... je to ale fuk, hlavně ať je zdravá, což je,“ reaguje Petra. „Celý taťka,“ napsala Olina. „Jé malý Soukup až na tu pusu,“ tvrdí další. Někdo dokonce narážel na podobu babičky Veroniky Žilkové. Nádherná po babičce Veronice. Podobá se babičce,“ okomentovala Ivana. „Já vidím babičku!! Je krásná a spokojená,“ píše další sledující.

Agáta Rozárku porodila v půlce dubna tohoto roku. Od té doby je jako vyměněná. Mateřství si umí užívat a není na to sama. Jaromír Soukup mamince své dcerky hodně v domácnosti pomáhá. Sice má nabitý pracovní rozvrh, ale na svou rodinu si vždy čas udělá. „Já se bohužel pracovních povinností vzdát nemůžu. Bohužel není možné, abych byl teď třeba měsíc doma, a to mě samozřejmě netěší. Proto se snažím večery a víkendy dělat co můžu, abych to dohnal a Aguš trochu pomohl,“ svěřil se nedávno Soukup pro časopis Instinkt.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy