Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agátin největší DÁREK k narozeninám: Jakub se jí vrátil domů

+ Dalších 36 fotografií
Návrat?
Ve čtvrtek to vypadalo na odloučení. Jakub Prachař (35) prchl i se třemi kufry z jejich domu. Nyní to ale vypadá, že se dvojice k sobě vrátí, protože byl Jakub viděn, jak přijíždí i se všemi zavazadly taxíkem domů. Přesvědčila ho snad dojemná zpráva o rodičích a dětech, kterou si v sobotu Agáta (34) napsala na svůj Instagram, nebo se vrátil jen ze slušnosti, jelikož má dneska Agáta narozeniny?

Agáta, která celou kauzu vlastně otevřela, v sobotu napsala na svůj profil, aby jim dali už všichni pokoj. „Jsme rodina ktera si to vyresi. Moje chyba byl muj vtip o rozchodu ale nic neni tak cerne jak vypada..jsou na svete i horsi veci😊ted to spis trapi cele me okoli,tak uz nas prosim vsechny nechte. Jsme hlavne rodice a musime fungovat pro deti… a hezkou sobotu @jakub_prachar.“

Agáta si tak trochu nasypala popel na hlavu a to možná zapůsobilo právě na Jakuba, který se záhy po zveřejnění tohoto výroku objevil doma.

Vrátil se snad, aby si s Agátou všechno vysvětlili? Velkou roli v jejich krizi hraje i údajná nevěra s Jakubovou slovenskou kolegyní Dianou Mórovou. Nebo snad přijel jen Agátě popřát k dnešním narozeninám?

Těžko říct, jisté je, že se Agátě zlepšila nálada. Své jistě udělalo narozeninové překvapení od maminky Veroniky, bratrů Cyrila, Vincenta a sestry Korduly.

Mohlo by vás zajímat

Další články