Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Agátin luxusní život po boku Soukupa: Doplňky za stovky tisíc. Vlastní i kabelku navrženou pro princeznu Dianu

Agáta si potrpí na drahé kabelky.
Zdroj: Se souhlasem A. Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Luxus

Influencerka Agáta Hanychová (37) vzala příležitost do vlastních rukou a užívá si nebývalého luxusu, který jí může její partner, mediální magnát Jaromír Soukup (53), dopřát. Na Instagram stále častěji přidává fotografie se značkovými kabelkami a botami za desítky a stovky tisíc korun. K tomu navíc pár společně odletěl do New Yorku, kde má Soukup vlastní přepychový apartmán. 

Agáta Hanychová sice nepatří k nejlépe oblékaným celebritám na české scéně, ale i přesto ví, že investovat do luxusních kabelek a doplňků se vyplatí. Jejich cena totiž neustále roste. Zvlášť poté, co si začala svůj vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, se zdá, že jí do sbírky přibylo několik nových kousků.

Už v minulosti se ve svých příspěvcích nenápadně pochlubila tím, že vlastní Chanel kabelku, přičemž konkrétně má černou „Boy Chanel Handbag“, která na oficiálních stránkách stojí více než sto tisíc korun bez daně.

Luxus z nové kolekce Dior

To ale není vše, vyfocena byla také s prostornou Dior Book Tote taškou, která je ideální na cestování a k pláži. Její cena vyjde na více než osmdesát tisíc korun. Do sbírky si v minulosti připsala také jednu z nejikoničtějších kabelek, a to Lady Dior, kterou návrhář Christian Dior navrhl v devadesátých letech pro princeznu Dianu.

Agáta si pořídila látkovou Lady D-Lite v modré barvě s typickým diorovským motivem přírody a zvířat. Cena tohoto typu kabelek stále stoupá (tato momentálně stojí více než devadesát tisíc korun, pozn. red.), ovšem ne tolik jako jejich klasické Lady Dior kabelky v koženém provedení.

Kdo jí nové věci platí?

Agátina záliba ve značce Dior ale zdá se roste. Na dovolené ve španělské Marbelle, kde byla pár týdnů zpět společně s Jaromírem Soukupem, byla viděna s úplně novou kabelkou z letní kolekce. Opět se jedná o Lady Dior, tentokrát ji ovšem Agáta Hanychová zvolila v neonově oranžové barvě s ručně tkaným proutím, která je vhodná do letních dnů. Kabelku za 143 tisíc korun doplnila o stejně barevné espadrilky z bavlny za 16 tisíc korun. Zda jí tyto nové věci pořídil Soukup, to Agáta neprozradila.

Agáta však není z jejich rodiny jediná, kdo má ráda luxus. Její mladší sestra Kordula má také několik značkových věcí a na Instagramu byla s malou kabelkou přes rameno Louis Vuitton vyfocena i Agátina dcera Mia.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy