Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Agátin Kryšpín možná po čtyřech letech uvidí biologického tátu: Jak to bude se setkáním s Dopitou?

Setkají se?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Agáta Prachařová má za sebou ne zrovna podařený vztah s Miroslavem Dopitou, což je otec jejího šestiletého syna Kryšpína. Ten v Čechách po rozchodu s modelkou nasekal dluhy a vypařil se na Bali. Policie po něm dokonce vyhlásila celostátní pátrání a on dlužil i na alimentech.

Naposledy se Kryšpín se svým biologickým tátou viděl před čtyřmi lety. „Má prostě dva táty a nijak to neřeší,“ řekla Agáta (32) v rozhovoru pro Magazín Blesk s tím, že Kryšpín zná jejího manžela Jakuba Prachaře od svých osmi měsíců.

Zatím je to tak, že se Kryšpín s Dopitou vídá na Skypu nebo si volají. Ale teď nastala chvíle, kdy by Kryšpín chtěl tátu znovu potkat osobně. Jak tohle Agáta vyřeší? „Sám řekl, že by ho chtěl vidět, tak o tom hodně uvažuju. Přemýšlím, že bych ho tam pustila na prázdniny na 14 dní s Mirkovou sestrou, se kterou se tady stýkám. Mirek původně chtěl měsíc, ale myslím si, že to by Kryšpín asi nevydržel,“ říká Agáta.

Jinak se rodina chystá na další přírůstek a už se ví, že to bude holka. Na sourozence se těší i Kryšpín, i když má jisté výhrady. „Jediné, co v tomhle ohledu řeší, je, zda v té porodnici nemůže tu holku vyměnit za kluka. Opravdu ségru nechtěl,“ přiznala pobavená modelka, která si chce jméno pro dcerku vybrat až v porodnici.

Související články

Další články