Ahoj čtenáři našeho webu,

seshora mi byl dán příkaz napsat blog ohledně mé soudní rozepře s otcem mého syna Kryšpína – Miroslavem Dopitou. Chápu to, nemůžeme dělat mrtvé brouky a jsem v tom jasně zaujatá.

Takže. Asi všichni čekali, jak bude mé přetahování o syna gradovat, jak budou lítat nenávistné lži a řeči od obou zúčastněných, ale naštěstí jsme lidi rozumní.

Takže Mirek udělal to, co je pro nás nejlepší, a odstěhoval se neznámo kam, možná mi to bude spousta lidí vyčítat, ale já si myslím, že pro mého syna je to ta nejlepší věc, jakou mu mohl dát.

Kryšpínek teď s jeho souhlasem žije ve fungující rodině a já se nemusím bát, že se bude za čas koukat na články, jak jeho otec utíká od milenky… Ano, musela jsem si rejpnout, ale toto byl hlavní důvod, proč jsem ho opustila. Nebylo to kvůli pobláznění do jiného muže, a holky, po pravdě, kdo by ho neopustil? Takže soud dopadl tak, že Mirek se nedostavil, pouze napsal dopis, že Kryšpína mi dává do péče, a tím to zhaslo… Trvalo to 30 minut, ale pro mě to byla nejlepší věc v tomto roce.

Takže kdybyste mě chtěli odsoudit za to, že jsem Kryšpínka vzala tatínkovi, tak se předtím zamyslete…

Pusu všem,

vaše

Agáta