Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Agátin intimní deníček: Poprvé a naposledy se "vypisuji" ze své svatby s Jakubem!

Agáta Prachařová napsala deníček o tom, proč se stala Prachařovou bez přítomnosti kamarádů.
Zdroj: extra

Tak dobrá..

Po desetidenním uzurpování a nátlaku, o tom teda konečně něco napíšu...

Moje svatba, ech..

Opravdu jsem to neplánovala, opravdu se nikomu nehodlám omlouvat, že jsem ho nepozvala, opravdu jsem si sehnala šaty za deset minut (nezapomenu na šok paní ze svatebního salonu, když jsem si je ani nechtěla zkoušet, řekla jsem jí, že jsem přeci modelka a ta musí "vynést" všechno), opravdu mi je jedno, že jsem s Jakubem pouze tři čtvrtě roku (ve skutečnosti jsme spolu jedenáct let, ale to je fuk), opravdu je mi jedno, že tam prostě nebyl nikdo!

Já jsem hlavně ráda, že to všechno pochopila moje i Kubova rodina i moji kamarádi. Tím myslím hlavně tebe, Pavle, krásně jsi to všechno okomentoval. A myslím tím i tebe, Mirku, děkuju, že jsi mi pohlídal Kryšpína.

Já jsem prostě ráda, že jsem se tou partyzánskou akcí zbavila toho kolotoče, alespoň napoprvé, ale je pravda, že moje druhá svatba (jo, já vím, dvě svatby s jedním partnerem během jednoho společného života, já prostě musím mít vždycky něco eXtra:-)), už taky začíná být slušným nářezem: květiny, hostina, prstýnky, rodina, kámoši, hudba, odvoz svatebčanů, kamarádů, peníze..

Proto si dovolím pro všechny snoubence jedno doporučení: Tajně a HNED, jak vás to napadne! Ale volte raději všední den a normální hotel, protože pokud to uděláte jako my - pětihvězdičkový hotel a o víkendu, vyjde vás to jako svatba pro 200 lidí. Takže pozor!

A ano, já, slečna, co si umí všechno zařídit vám přiznává, že tohle na poslední chvíli úplně bez chybiček prostě nejde, takže si připravte buď peněženky, anebo trochu přemýšlejte.

Ale co, stejně vám musím na závěr říct, že to za to stálo a jako "paní" se cítím opravdu skvěle!

Pusu všem,

Vaše Agáta...

Agátě pište na agata@extra.cz, případně každé pondělí mezi 10.−11. h zvedá redakční telefon 725 869 538

Související články

Další články