Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Agátin intimní deníček: Ornella s Krézlovou jsou nuly a jediný dobrý na Miloši Zemanovi je pes jeho ženy!

Agáta a Kryšpín

Tak je zase hnusně… Už jsem vyplela záhony, nasázela kytky a opět mi všechno zmrzlo.

Je to tak zbytečný jako některý zoufalci v českým showbyznysu, viz Ornella Štiková, Nikol Moravcová, Petr Vojnar, Karolína Krézlová…

To jsou lidi, kteří podle mého dostávají zbytečný mediální prostor, všichni si na ně stěžujete, ale čí je to vina, že se o nich píše? Pouze vaše!!! Protože, a bohužel, když vyjde článek o tom, jestli má Ornella rozvázanou tkaničku, tak má na eXtra i u konkurence více kliků, než třeba cokoliv, co se týká globálního oteplování nebo čehokoli prospěšného pro lidstvo.

No nic, nebudu se po ránu rozčilovat… Co je nového, ptáte se.

Tak asi nejvíc nový je náš pan prezident, ať se to líbí, nebo nelíbí, bohužel ho budeme muset respektovat a bouřit se proti němu už je teď zbytečný, takže se pojďme zachovat jako dospělí lidi a přestaňme stále dokola psát, že chceme Karla…

Ano, jako všichni moderně smýšlející lidi jsme ho chtěli, ale bohužel se s tím teď už nedá nic dělat. Jinak jsem ráda, že paní Zemanová bude mít psa a nevidím na tom nic špatného, taky se doma bojím sama, a jelikož pan prezident bude doma málo, tak proč ne.

Jinak děkuju za vaše pravidelné pondělní telefonáty, především za to, že jsou vesměs pozitivní, za což jsem ráda a je to pro mě velmi milé překvapení.

Tak a teď trochu píárka: Připravuji svůj vlastní parfém, takže veškerý čas trávím v laboratoři, snad se vám bude líbit, představím ho na svoje narozeniny, což je 28. 4., a kdyby vás zajímalo, co se bude dít 27. 4., tak to bude mít tady pan šéfredaktor a můj jediný nadřízený na tomhle skvělým webu Pavel Novotný svatbu, tak aspoň pro něj budu mít dárek.

Mějte se hezky a pusu všem:)))

Vaše Agáta:-)

Agáta je každé pondělí od 10 do 11 k dispozici na redakčním telefonu 724 305 304, případně pište na Agata@extra.cz

Související články

Další články