Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Agátin intimní deníček: Nejlepší dieta? Hodně kouřit, trápit se co nejvíc hlady a pokud možno nespat!

Agáta a Jakub plánují další svatbu v kostele. Prý nekuřáckou.
Zdroj: Herminapress.cz

Nejvíc otázek, které dostávám při pondělním telefonování v redakci eXtra a na mail agata@extra.cz, se týká mého životního stylu a péče o tělo.

Rozhodla jsem se tedy, že vám to, holky, jednou provždy vysvětlím a vy už se mě na to za to nebudete ptát, jo? Tak super! Teda eXtra! :-)

Jediný existující spolehlivý trik, který mám a používám, je ten, že se trápím hlady! Ano, je to opravdu tak! Od svých 13 let každý den! Moje celá rodina je dispozičně předurčena k obezitě, takže já i moje matka jíme pětinu toho, co bychom za den sníst měly a chtěly...

Namísto toho, abych si dala k snídani rohlík s máslem a rajčetem, tak si dám jenom to rajče, k obědu namísto celého menu u mekáče sním jen to maso z burgeru, bez tý housky, a večer, kdy hrozí guláš s pěti knedlíky, si nandám jen jeden knedlík, případně jenom to maso. A v tom to celé je! Super trik, který je vhodné doplnit co největší absencí spánku, k čemuž mi dost dopomáhá Kryšpín.

Prostě, čím jsi unavenější, tím víc tvoje tělo spaluje. No a když zbude ještě přece jen nějaká energie, není nad to si občas zacvičit, osobně doporučuju thaibox, ale ne ten, jak cvičíte hromadně, normálně si zajděte s trenérem do ringu a vymlaťte ze sebe agresi a ještě k tomu budete zase hubnout.

Takže máme jasno a vy si namísto dotazů vezměte tenisky a běžte si zaběhat a pak se zkuste nevyspat, jděte běhat, ráno znova... Ježíši, já mám hlad...

Pusu všem,

Vaše Agáta

Agáta je každé pondělí mezi 10.–11. h na redakčním telefonu 725 869 538 nebo jí pište na agata@extra.cz.

Související články

Další články