Ahoj,

konec prázdnin se blíží, houby už nerostou, teda u nás ne, ale u vás asi určitě jo, nerostou borůvky, teda u nás, u vás určitě ano, mně vybledlo opálení, vám ještě určitě ne, ale možná se vy do práce netěšíte, ale já ano, a to tak, že dost.

Budu moderovat Noční show VyVolených a vy si určitě už říkáte, že se na to nebudete koukat, ale všichni budete vědět, co se tam děje :-)

Nevím, proč se lidi stydí za to, že čtou bulvár, romantické romány a koukají na VyVolené. Tahle póza rádoby intelektuálů se mi příčí, protože kdyby opravdu každý, kdo říká, že to nečte, to fakt nečetl, asi by ani eXtra nebylo…

A jak jsem prožila prázdniny? Je mi jasný, že vás to zajímá. Letos jsem si je opravdu udělala jako školák, takže fakt 2 měsíce free. Projela jsem skoro celou Evropu (zjistila jsem, že koupit si i jen tričko v ČR je holý nesmysl – v zahraničí 10× větší výběr, 10× nižší cena a máte 10× větší šanci, že se s kolegyní v práci nesrazíte na toaletách v těch samých šatech), ochutnala jsem úplně vše, od čerstvých ústřic po na kotlíku vařený guláš, objela jsem všechny babičky, praprababičky, zavařila 15 kg okurek,10 kg marmelád, abych na konci zjistila, že už se opravdu těším zpět do pokrytecké Prahy a nočního života…

Takže já si jdu vymýt vši z vlasů, vyndat klíšťata, umýt ruce od hlíny, natřít všechny štípance, oholit nohy a hurá do práce.

Pusu všem

Vaše

Aguš