Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Agátě to s muži nevychází: Jeden jí cpe pod nos svou klobásu, jiný ji opustí v těhotenství! Kolikrát byla vlastně nevěrná?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Několik vztahů a všechny totálně zpackané. Takový je milostný život Agáty Prachařové, kterou po čtyřech letech manželství opustil Jakub Prachař. Ten si podle Blesku sbalil saky paky už před několika dny, a navíc požádal o rozvod. Proč to té Agátě nevychází?

Agáta byla svého času velkou mediální hvězdou a všichni se o ni rvali. Jenomže pak začala její sláva modelky a profesionální celebrity upadat a ona se vrhla do podnikání.

Největší zájem o ni byl v době, kdy se stala druhou vicemiss. To bylo v roce 2005 a brousili si na ni zuby hlavně pánové, co obouvají kopačky nebo tahají hokejky. Agáta randila s Jiřím Hudlerem, kterého podědila po jiné modelce, Simoně Krainové. Když viděla jejich společné fotky, přirovnala starší modelku k jeho matce. Kvůli této hlášce vznikl několikaletý boj a z modelek se staly velké rivalky.

Agáta měla mít v posteli samá známá jména. Jaromíra Jágra (45) a nebo dokonce Leoše Mareše (40). To na ni "naprášila" modelka Lucie Petrišková.

Po modelce zatoužil i fotbalista Milan Švenger Ten je známý tím, že kráskám ze šoubyznysu posílá fotky svého nádobíčka. A to viděla i Agáta. Jenomže jeho chlouba ji nedostala. Zato ji prý zaujala jiná fotka s erekcí.

Tu posílal pro změnu hokejista Jiří Tlustý A v roce 2015, kdy byla Agáta už provdána za Jakuba, se sbalila a odjela za ním na pár dní do Ameriky. Manželovi tvrdila, že jela za kamarádkou. Tenkrát to ještě manželství ustálo

Jenomže před pár týdny si pustil pusu na špacír fotograf Dereck Hard Prý se zamiloval do slavné modelky vdané za herce. Dokonce spolu měli plánovat společnou budoucnost, ale nakonec mu dala kopačky. A ta modelka měla být právě Agáta.

Ta řekla, že je to celé výmysl, a rychle vyrukovala s rizikovým těhotenstvím Ale tuhle krizi už zažehnat nešlo. Už před několika dny se Jakub sbalil a podle Blesku požádal o rozvod. Takže to vypadá, že Agáta zůstane s dítětem opět sama. Nebylo by to poprvé.

Nevyšlo jí to ani s bývalým přítelem Miroslavem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína. Nejdřív tvrdila, že za rozpad vztahu mohou jeho nevěry. Pak obrátila a řekla, že ukončení vztahu přišlo z její strany. To bylo v roce 2012. Byl už tenkrát ve hře Jakub Prachař (33)?

Agáta to rozhodně nebude mít s dítětem jednoduché. Má být zhruba ve 4. měsíci a k celé situaci se nechce vyjadřovat Zato její matka Veronika Žilková se stihla ostře ohradit proti chování tchyně Dany Batulkové.

„Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchyně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace předává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama,“ říká Žilková.

Související články

Další články