Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Agátě Prachařové SAMOTA prospívá: Předvedla nejlepší postavu své kariéry

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 39 fotografií
galerie
Agáta Prachařová (34) v současné době prožívá jedno z nejhorších období v životě. Paradoxně ale nikdy nevypadala lépe než nyní. Bývalá modelka se pochlubila na sociálních sítích, že momentálně se její váha zastavila na 53 kilech. Samozřejmě za vše může jistě stres kolem manželství s Jakubem Prachařem (35), ale postavu, kterou odhalila na dovolené v Izraeli, by jí mohly závidět kdejaké dvacítky.

Agáta Prachařová se už více než dva měsíce utápí nejistotě. Zatím není vůbec jasné, zda s manželem Jakubem Prachařem překonají jednu ze svých největších krizí, nebo je jejich vztah nenávratně v troskách.

Aby se bývalá modelka a maminka dvou dětí dala dohromady, odjela za zbytkem rodiny na dovolenou do Izraele. Tam si užívá vytoužený klid s Kryšpínem a malou Miou, kterým sluníčko a moře také jistě prospěje.

Agáta místo truchlení od moře posílá jedno žhavé selfíčko za druhým. Agáta se před časem nechala slyšet, že se dostala na svoji vysněnou váhu 53 kilo, a podle fotek, které sdílela na sociálních sítích, opravdu nelže.

Manželka Jakuba Prachaře vypadá naprosto božsky. Kdo by do ní řekl, že porodila dvě děti. Nemyslíte?

Související články

Další články