Před pár týdny musela Agáta Prachařová čelit pořádné kritice, protože hned potom, co odchodila přehlídku, se stala terčem nenávistných komentářů. První půlka lidí se do ní navážela, že je sice pěkné, že zhubla dvacet kilo, ale na modelku je to pořád málo.

Navíc se objevovaly komentáře, že už není nejmladší a měla by dát přednost mladším kolegyním. Druzí jsou zase toho názoru, že po dvou dětech je to skvělá postava a vůbec se nemá za co stydět.

Musíme uznat, že každá skupina lidí má v něčem pravdu. Samozřejmě že negativní komentáře Agátu pořádně naštvaly a zase toho měla tady na nějakou dobu dost. Proto se nejspíše rozhodla, že vezme celou svoji rodinu a odjedou za sluncem.

Pokud si ale modelka myslela, že si se svým manželem Jakubem Prachařem a dětmi pořádně odpočine, tak byla na velkém omylu. Uběhlo sotva pár dní dovolené a Agáta posílá matkám na sociálních sítích vzkaz, že dovolená s dětmi určitě není dovolená.

„Dovolená s dvěma dětmi? To není od slova dovolená. Ráda bych vám vyfotila i hezkou fotku se západem slunce, ale ještě na to nebyl čas. Aspoň první dovolená, u které nenaberu sto kilo,“ napsala Agáta.

Je jasné, že je velký rozdíl jezdit na dovolenou s dětmi a bez nich. Výchova dvou malých dětí dává zkrátka Agátě zabrat. Ale které mámě ne?