Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Agátě Prachařové dává mateřství zabrat: Špatná pleť, vrásky a kruhy pod očima

Agáta je v jednom kole!
Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
Agáta Prachařová je dvojnásobnou maminkou a kromě starostí o děti se už plně věnuje práci. Agátě dávají nejenom její dvě ratolesti pěkně zabrat a už si to začíná vybírat svou daň. Máma dvou dětí ukázala svou nenalíčenou tvář na sociálních sítích a modelku byste v ní hledali jen těžko...

Agáta Prachařová (32) v poslední době neví, kam dřív skočit. Kromě toho, že je mámou na plný úvazek a stará se o šestiletého syna Kryšpína a malou dcerku Miu, tak už zase maká. Hodně matek na sociálních sítích pobouřilo to, když Agáta oznámila docela krátce po porodu, že se vrací do pracovního procesu.

I když jí s dětmi pomáhá její manžel, herec Jakub Prachař (34) a maminka Veronika Žilková, tak je na Agátě poznat, že starost o její dvě dětičky jí dává pořádně zabrat.

U bývalé modelky jsme byli zvyklí na to, že na své sociální sítě postovala fotky, na kterých byla perfektně vystajlovaná a nalíčená. Na nějaké líčení už ale nemá čas. Před nějakou dobou ukázala fotku, na které je nenalíčená a její tvář nevypadá vůbec dobře.

Agáta má znatelné vrásky na čele, velké kruhy pod očima a šedou pleť. Na Agátě je hodně poznat, že jí dává mateřství a práce pořádně zabrat. Možná by měla trochu zvolnit tempo.

Související články

Další články