Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Agátě Hanychové zbyly oči pro pláč: Po vztahu s Markem a Zdeňkem, jí zlomil srdce Tomáš

Agátě Hanychové zbyly oči pro pláč: Po vztahu s Markem a Zdeňkem, jí zlomil srdce Tomáš
Zdroj: Agáta Hanychová archiv
+ Dalších 9 fotografií
konec
Agáta Hanychová (34) má štěstí snad na všechno kromě lásky. Bývalá modelka, úspěšná podnikatelka, influencerka a máma na plný úvazek. Pro některé matky by to bylo příliš, Agáta to bere jako výzvu a optimismus neztrácí. Co se ovšem týká partnerů, má už pěkně dlouhou dobu smůlu. Na sociálních sítích právě oznámila, že je opět single.

"Ty a já navždy. Ano, tenhle chlap mi nikdy neublíží," napsala Agáta Hanychová (35) na sociální síť Instagram a připojila snímek s Kryšpínem. K popisku dodala několik informaci, ze kterých je jasné, že je opět nezadaná, a vzkázala, že odteď na chlapy kašle.

Fanoušci jsou z jejího dalšího nevydařeného vztahu zklamaní, protože producent Tomáš byl všem velmi sympatický. "Nejlepší volba pro život, rozhodně," snaží se fanoušci podpořit Agátu, která v lásce momentálně tápe a na muže zanevřela.

Bývalá modelka je po rozvodu s Jakubem Prachařem chlapy obletovaná až až, ale na toho pravého stále narazit nemůže. Nadějně to vypadalo i s umělcem Markem Niessnerem, se kterým hodlala založit nový projekt. Než se však projekt rozjel se vší parádou, jejich vztah po třech měsících zkrachoval.

Podobné to bylo i s jedním z prvních objevů Agáty, realitním makléřem Zdeňkem Turkem. "Byli jsme spolu čtyři měsíce. Byla to romantika, ale rozešli jsme se jako přátelé. Měli jsme každý jiné názory na život a pro mě vždy budou prioritou děti," řekla tehdy k jejich rozchodu eXtra.cz.

Související články

Další články