Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Agátě Hanychové rozvod a nová láska svědčí: Předvedla postavu jako nikdy a plná ňadra

Zdroj: archiv Agáty Hanychové
+ Dalších 10 fotografií
agáta září
Agáta Hanychová (34) v poslední dobře neprožívala zrovna nejkrásnější období svého života. Musela řešit rozpad vztahu se svým manželem Jakubem Prachařem (36) a starost o dvě neposedné děti. I přes všechny peripetie si Agáta dokázala najít novou lásku. S novým přítelem Zdeňkem Turkem vyrazila do Thajska a fanouškům jasně ukázala, že nová láska jí svědčí. Agáta Hanychová nikdy nevypadala tak dobře a jak sama vzpomenula, konečně má prsa.

Agáta a její kotrmelce v lásce

Agáta Hanychová to s láskou nemá jednoduché. Prvního syna Kryšpína má s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou, se kterým udělala krátký proces hned potom, co mu přišla na nevěry. Agáta se musela smířit s tím, že ze svatby s Dopitou nic nebude a je třeba se poohlédnout po někom jiném.

Zanedlouho po rozchodu s Mirkem Dopitou se začala objevovat po boku herce Jakuba Prachaře (36). V roce 2013 se konala svatba a všichni byli přesvědčeni o tom, že Agáta s Jakubem se k sobě náramně hodí a vydrží jim to na věky věků.

To se ale šeredně spletli. Šest let po svatbě je podána žádost o rozvod a Jakub i Agáta mají nové partnery. I přesto, že se Agáta údajně snažila manželství s Jakubem do poslední chvíle zachránit, bohužel se to nepodařilo a nic na tom nezměnila ani jejich společná dcera Mia.

Nová láska, vytuněná postava a konečně prsa

Pro Agáta Hanychovou byl rozpad manželství velmi zdrcující, což bylo poznat i na její postavě. Agáta se musela začít pořádně ohánět a vydělávat. Do toho starost o dvě neposedné děti a kila šla dolů sama. Jakub Prachař byl z manželů první, který si našel nového partnera.

S modelkou Denisou Dvořákovou se neskrývají a jejich láska jenom kvete. Podobně je a tom i Agáta Hanychová, která svoji lásku nejdříve tajila, ale nyní už neskrývá pocit štěstí, lásky a zamilovanosti.

Agáta si s přítelem Zdeňkem Turkem užívá dovolenou v Thajsku a nikdy snad nevypadala lépe. Bývalá modelka ukázala své přednosti v rozbouřeném moři a lidé si pochvalují, že má konečně prsa!

Související články

Další články