Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Agáta zveřejnila vyšpulené fotky, dostala velkou bídu: Hrozný, divný, trapný, píší lidé

Soukup a Hanychová: Agáta dostala hroznou bídu za vyšpulené fotky
Zdroj: Instagram Agáty Hanychové, publikováno se souhlasem
+ Dalších 10 fotografií
kritika

Agáta Hanychová (37) si už déle než měsíc užívá s Jaromírem Soukupem (53) ve Španělsku a sociální sítě denně zásobuje fotodokumentací jejich žhavé lásky. Tentokrát zveřejnila na Instagramu několik nevinných selfíček, jenže rázem byl oheň na střeše.

Influencerka Agáta Hanychová z podstaty své práce je na sociálních sítích pečená vařená. "Živím se reklamou. Sdílím své zážitky, rady a podněty. Sledují mě statisíce lidí, protože chtějí a protože mě mají rádi. A pokud jim chci něco doporučit, udělám to a dostanu za takovou reklamu zaplaceno," vysvětlila pro časopis Instinkt Jaromíra Soukupa.

Tentokrát přidala čtyři selfíčka a hned schytala sžíravou kritiku. "Tak zapatlanej tel, že nepotřebuju ani filtr, love," napsala Agáta k příspěvku, na němž tradičně špulí pusu na kačera, jak jsme u ní zvyklí. Fanoušci se na ni sesypali jako vosy.

Agáta schytala kritiku

"Tak trapné fotky, že ani není potřeba je sem dávat," rýpla si Sabina. "Ty brďo já si vyfotit takové fotky, tak si řeknu, že se mi ani jedna nepovedla, že na každé blbě čumím. A že se mi tahle situace stává často. No koukám, že stačí být celebrita a nemusím se za blbé fotky stydět," napsala Daniela. "Já nevím, ty fotky jsou hrozný nebo divný," myslí si Jola. "Divné," přidává se Alice.

"A sakra..jsem fanynka Aguš, ale co mě teď dostalo..je mazání komentářů..proč..Agáto," ptá se Brigitka s poukazem, že ty nejdrsnější z nich zmizely. "Proč jsou všechny fotky jako do porno časopisu? Kde je nějaká přirozenost?" ptá se Belzebubek. " Aspoň zavři tu hubu, panebože," doporučuje Lu.

Agáta, která má přes 286 tisíc sledujících, se ale samozřejmě dočkala i zastání a mnoha komentářů, které jí naopak tleskají.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy