Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Agáta zvedala redakční mobil: Volali úchyláci i lesbičky, vrcholem byl onanující Krytinář!!!

Aguš zažívá v redakci velké nepohodlí

Agáta Hanychová (27) poznává, co to je dát světu vědět, že je ochotná během pondělní směny v redakci eXtra.cz zvedat telefony.

Čtenářů volalo dvaatřicet a děly se věci: „Haló, tady Jarda, Jarda Horoměřice, to je fakt Agáta? Jo? Prosím tě, vy máte tu redakci v Mezibranské, to je Muzeum? Jo? Tady koukám na internetu, hm, a nechceš si zaš**at na Václaváku?“ to byl ještě jeden z těch normálních.

„Já bych chtěl mít s tebou sex, ale nemám peníze a jsem dost takovej ustrašenej týpek, dala bys mi i tak?“ zněl další dotaz, na který Agáta odpověděla, že se tím návrhem bude seriózně zabývat a pak to típla a deset minut se smála.

Agátě se také během telefonické session ozvaly dvě lesbičky s poutavou historkou o tom, jak zjistily, že jsou na holky. To Agátu zaujalo a tak vyzvídala. Vzápětí bylo jasno: „No, nám prostě tenkrát trochu ujelo vzájemný lakování nehtů u nohou,“ dozvěděli jsme se, jak si vzájemně vyjasnit sexuální orientaci.

Vrchol zábavy pro nás, a konec srandy pro Agátu, ale přišel krátce před dvanáctou, když se mužský hlas modelky v klidu dotázal, zdali se s ní může bavit jako se zástupkyní šéfredaktora eXtra.cz – a ne jako s celebritou. Když se od rozpačité svobodné matky dozvěděl, že ano, tak se zkoprnělé Agáty zeptal, kolik peněz bychom dali za fotografii, na které je zachycen onanující Jiří Krytinář (66), a to hovor přepisujeme ještě v trochu jiném tvaru, než byla Aguš dotázaná.

Podtrženo sečteno, první hra na telefonní ústřednu s Agátou se vydařila a my už se teď těšíme na další.

Agáta prý ne…

Související články

Další články