Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Agáta zuří: Soukup se do krve soudil o Rozárku, při první příležitosti se na ni vykašlal

+ Dalších 136 fotografií

Agáta Hanychová (39) má Jaromíra Soukupa (55) opravdu už plné zuby. Před pouhými dvěma dny soud rozhodl o střídavé péči o dceru Rozárku, tatínek hned při první příležitosti selhal. Soukup si měl podle jejich slov převzít svou dcerku v pátek ráno, ale vůbec se nedostavil. Podle informací eXtra ale může být vše jinak a ve hře je i dohoda, podle které k předávce má dojít v pátek v 18 hodin. 

Tento týden dokončily soudy spory mezi Agátou Hanychovou a jejími expartnery Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem. Dcera Rozárka bude u rodičů na střídačku, přičemž u Soukupa bude každý lichý týden v roce od středečních 9:30 ráno do čtvrtečních 19:00 hodin. Dále pak každý sudý týden v roce od pátku od 9:30 hodin do neděle 19:00 hodin. Předání a odevzdání dítěte proběhne vždy v bydlišti matky dítěte. Od začátku září se to pak mění a v péči otce tak bude Rozárka každý sudý týden v roce od pátku 9:30 do pondělí 19:00 a každý lichý týden v roce od středy 9:30 do pátku 9:30, jak jsme psali. Soud dále rozhodl, že předávání dětí bude probíhat vždy v bydlišti matky dítěte.

Jenže jak to tak vypadá, pouhé dva dny po vynesení verdiktu, je ve všem opět ohromný guláš. Podnikatel Jaromír Soukup si měl dceru převzít v pátek 17. května ráno, ale neučinil tak. To Hanychovou vytočilo.

"Mrzí mě, že si tatínek nejspíš popletl časy, anebo je vidět, jaký má zájem na tom být s Rózou a co byla šikana vůči mně, protože Róza byla oblečená a připravená, že si ji vyzvedne. Já jsem mu v 10 hodin psala, kde je. On neodepisoval. Pak mi asi po hodině napsal, že si ji má vyzvedávat v 18 hodin. Bohužel si popletl časy. Já jsem kvůli jeho omylu musela rušit svou práci, ale to mi nedělalo problém, protože děti jsou pro mě nejdůležitější a každá vteřina strávena s nimi je pro mě výjimečná a důležitá. Naštěstí mám ale mámu, která Rózu na hodinu pohlídala, abych mohla dodělat tu nejnutnější práci. Zbytek udělám, až si tatínek udělá čas a přijede si pro naši dceru, když tolik stál o střídavou péči," řekla eXtra.cz Agáta.

Agáta je naštvaná

„Holčičky, mám pro vás vtip roku. Právě proběhly všechny soudy, které skončily, a dneska si měl tatínek převzít Rozárku v 9:30 hodin. Rozárka teď spí doma u mě na zahradě, protože tatínek tvrdí, že si ji vyzvedne v 18:00 hodin. Tak já nevím, proč ty soudy jsou, když ty děti nechtějí,“ povzdechla si i na sociálních sítích.

„Víte, co je nesmutnější, že je alespoň vidět, ač to nemuselo být, o co určitým lidem šlo. A dítě to nebude,“ rýpla si nakonec Hanychová.

Podle informací eXtra má být ale vše jinak. Dohoda mezi Agátou a Soukupem totiž nabyde právní moci až po doručení rozhodnutí soudu. Do té doby by za normálních okolností platilo předběžné opatření, podle kterého si měl Jaromír Soukup dceru vyzvednout v sobotu ráno a odevzdat své expartnerce v neděli večer. Přímo v soudní síni se ale měli Agáta a Soukup domluvit, že k předávce Rozárky dojde v pátek v 18 hodin, a právě tato dohoda by měla být zapsaná v protokolu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy