Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Agáta zase rozbouřila vášně svých fanoušků! Další fotka s delfínem je na světě!

Za tuhle fotku sklidila Agáta velkou kritiku!
Zdroj: extra
+ Dalších 19 fotografií
Agáta Prachařová hned po Vánocích vyrazila se svým manželem Jakubem Prachařem a synem Kryšpínem na dovolenou. Nejdříve letěli do Paříže a nakonec skončili v Dominikánské republice. A to by bylo, aby se zase něco nestalo. Agáta si "dovolila" udělat fotku s delfínem... 3, 2, 1 a oheň je na střeše.

A je to tady zase! Naše sexy rebelka, modelka, reportérka a maminka Agáta Prachařová (31) si na své zimní dovolené pořádně užívá. A to by nebylo, aby zase něčím nerozbouřila vody nejen na sociálních sítích, ale i v tom našem malém showbyznysovém rybníčku.

Všichni si přeci pamatujeme Nikol Moravcovou (29) a nebo Ornellu Koktovou (23), které udělaly to samé. Dovolily si totiž vejít do bazénu s delfíny, projet se na nich a následně si s nimi udělat fotku na památku! Tomu neodolala ani Agáta.

“Hurá!” komentovala svůj zážitek s delfíny Agáta.

Všechny tři mají sice ten kouzelný úsměv štěstí na tváři, ale to evidentně nikoho nezajímá. Halo, halo, volejte Greenpeace a svolejte zasedání té nejtvrdší inkvizice!

Nikol se fotila v Dubaji, Ornella v Tunisku a Agáta v Dominikánské republice. Jak vidíte, mapa takových zábavních parků jde skrz naskrz celým světem a člověk s tím nic moc neudělá. Možná by zatvrzelé odpůrce mohla uklidnit myšlenka, že takový delfín narozený v zajetí by možná ani život v divočině po vypuštění nepřežil…

A ruku na srdce, kolik z vás by při příležitosti mít takovou kouzelnou fotku na památku řeklo v ten moment NE?!

Související články

Další články