Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Agáta vyvenčila svého Grinche: Vánoční romantika ve Vídni, hýření a nahá fotka z vany

+ Dalších 6 fotografií

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) si vyrazili vychutnat vánoční atmosféru do nádherně ozdobené Vídně. Partneři kromě stromečku nevynechali ani nákupy v luxusních buticích a fotkou “se svým Grinchem” se těhulka Agáta pochlubila i na svém Instagramu. Romantiku ve dvou si pár náramně užívá. 

Výpravu do světýlky rozsvícené, vánočními dobrůtkami provoněné a krásně nazdobené Vídně si kromě několika českých celebrit nenechala ujít ani modelka Agáta Hanychová společně s partnerem, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. A romantiku ve dvou si pár náramně užívá.

Agáta vyvenčila svého Grinche

Jak to tak vypadá, Agáta a Jaromír totiž vyrazili skutečně jen ve dvou. To je zřejmé ze sociálních sítí, které nyní Agáta zaplňuje společnými snímky. Hrdličky si dopřály nejen procházku romantickým vánočním městem, ale zabrousily i na nákupy do luxusních butiků světoznámých módních domů.

Po procházce následuje relax v hotelové koupelně, kterým se také modelka s radostí pochlubila. Zveřejnila nahou fotku z vany a snímek “s “Grinchem”. “Jedna vánoční s Grinchem,” napsala modelka pod společnou fotku s partnerem. Tentokrát se Jaromír dokonce usmál!

A důvodů k radosti bude ještě mnohem více - Agáta je nyní už v 5. měsíci těhotenství a termín porodu se tedy proklatě blíží. Jak si pár bude notovat při společné výchově prvního společného potomka, se necháme překvapit, nicméně zanedlouho bude jasné, zda se narodí malá Soukupová nebo Soukup. Agáta ve svém nedávném živáku prozradila, že pohlaví miminka brzy sdělí i fanouškům, jak jsme psali.

A jak zvládá péči o sebe samu během těhotenství a jak vše stíhá společně s natáčením jejího pořadu Holčičky? O tom se nedávno rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz, který si můžete pustit v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy