Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

AGÁTA VEŘEJNĚ ZESMĚŠNILA VEREŠOVOU: Kvůli čemu se jí nyní bude každý smát?

Za tohle Andrea Agátě nepoděkuje.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
Agáta ve VIP Prostřeno zaválela a odnesla to jedna z nejslavnějších slovenských modelek. Tohle Andrea Verešová rozhodně jen tak nezapomene. Nyní je totiž pro smích celé české a slovenské veřejnosti.

Tento týden běží na FTV Prima zábavný pořad VIP Prostřeno, kde vaří také Agáta Prachařová (31). Jelikož u stolu byla nuda jako v Brně, tak to jednoduše musela něčím oživit. Vytáhla tudíž historky o známých celebritách a na paškál si vzala slovenskou krásku Andreu Verešovou.

„Jednou jsem byla na večeři s Andreou Verešovou a objednala si kandáta,“ prohlásila Agáta. Vše ale zapříčinil fakt, že na Slovensku je ryba candát pojmenována jako zubáč. Verešová český výraz pro tento typ ryby neznala, a proto si ho trošku upravila.

Každopádně tato historka pobavila všechny u stolu a dalo by se říci, že Agáta a její historky jsou možná kvalitnější než její kulinářské umění. Ve VIP Prostřeno soutěží společně se svojí matkou Veronikou Žilkovou. U stolu je také Daniela Šinkorová s kamarádkou a Kateřina Kristelová s Alicí Bendovou. Poslední dvě jmenované soutěží společně se svými sestrami.

Související články

Další články