Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta v tom není sama. Slavné maminky, které mají každé dítě s jiným otcem. Má to tak i hvězda Titanicu či Madonna

Agáta v tom není sama, I tyto krásky mají tři děti se třemi tatínky.
Zdroj: eXtra.cz/ Renata Bušková
+ Dalších 6 fotografií
DĚTI

Influencerka Agáta Hanychová začátkem září na svém Instagramu potvrdila rozchod s podnikatelem Jaromírem Soukupem, se kterým má od dubna dcerku. Pozornost však strhl fakt, že Agátě to neklaplo ani se třetím otcem jejího dítěte. Již jí to nevyšlo s Miroslavem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína, ani s Jakubem Prachařem, s nímž má dceru Miu. Není ale sama. I jiné slavné maminky zařídily každému svému dítěti vlastního tatínka. 

Dokonce i v dnešní době vnímá podle odborníků okolí mnohem lépe to, pokud má muž tři děti s různými partnerkami než žena tři děti s různými partnery. Proč jsou i ve 21. století takové předsudky, však není jasné. Mnohé životní osudy žen jsou často překvapivé, plné komplikovaných vztahů. Koneckonců Agáta Hanychová nebo její maminka Veronika Žilková by mohly vyprávět a nejen ony, hollywoodské hvězdy na tom také nejsou jinak.

Winslet jako Hanychová

Světoznámá hvězda Titaniku, Kate Winslet, je matkou celkem tří dětí a každé má s jiným tatínkem. Její dcera Mia říká „tati“ filmovému režisérovi Jimu Threapletonovi. Poté, co se s ním Kate rozvedla, se dala dohromady s režisérem Samem Mendesem a narodil se jim syn Joe. A protože už od dětství toužila mít velkou rodinu, pořídila si dítě ještě se svým současným manželem Nedem Rocknrollem.

Pokud jde o rodičovství, tak také Kate Hudson se o něj dělí se třemi různými otci. V upřímném rozhovoru pro The Sunday Times se čtyřiačtyřicetiletá hvězda filmů Klíč a Válka nevěst svěřila se svými vztahy. Hudson má s Dannym Fujikawou pětiletou dceru Rani Rose, s Chrisem Robinsonem devatenáctiletého syna Rydera a s Mattem Bellamym dvanáctiletého syna Binghama.


Madonna sáhla k adopci

Bývalá členka Spice Girls Melanie Brown má také tři děti, každé s jiným otcem. Její první dítě, dcera Phoenix Chi Gulzar, přišla na svět s holandským tanečníkem Jimmym Gulzarem. Když už byla bez závazků, dala se dohromady s oblíbeným komikem Eddiem Murphym, s nímž prožila bouřlivý románek, který vyvrcholil dcerou jménem Angel. Murphy nejprve popíral, že by bylo dítě jeho, test otcovství ale později prokázal, že je skutečně tatínkem číslo dvě. Nakonec se Mel provdala ještě za producenta Stephena Belafonteho a společně přivedli na svět dceru Madison.

Sama Madonna má celkem čtyři děti – dvě adoptované a dvě biologické, přičemž obě biologické děti mají různé otce. Její nejstarší potomek, pohledná dcera Lourdes říká "tati" Carlosu Leonovi. Druhé dítě, Rocco, je synem slavného filmového režiséra Guye Ritchieho. Kdo jsou otcové jejích adoptivních dětí, Davida a Mercy, není známé, ale Madonna v současnosti s otci žádného ze svých dětí nežije.

Agáta a její vztahy

A jak to má s tatínky svých dětí Agáta Hanychová? Před Jaromírem Soukupem, se kterým jejich rozchod nedávno sdílela na svém Instagramu, tvořila pár se svou dlouholetou láskou, Jakubem Prachařem, se kterým se znají od dětství. V roce 2017 pak přišla na svět dcera Mia. Manželství jim ale nevydrželo. S bývalým hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou se Agáta seznámila v roce 2010. Po ročním chození se jim narodil syn Kryšpín, kterému je dnes už dvanáct let.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy