Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Agáta v sedmém nebi: Na Vánoce bude mít u sebe všechny děti, dohodla se s tatínky

Agáta Hanychová a Mirek Dopita na otevření nového baru Pruts.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 10 fotografií
Rozhovor

Pomalu, ale jistě se blíží Vánoce, což by měl být čas odpočinku a rodinné pohody. Přesně tohle si také pod stromeček přeje Agáta Hanychová, která prý moc klidu nemá, jak řekla v rozhovoru pro eXtra.cz. Přesto všechno ale na Štědrý den bude mít u sebe všechny děti, protože se tak letos domluvila s tatínky svých ratolestí. 

Agáta Hanychová si v současné době odpočinku moc neužije. Proto na otázku, co si letos přeje pod stromeček, měla hned jasnou odpověď. "Já chci jen klid," řekla pro eXtra.cz Hanychová, která se jako maminka tří dětí musí neustále ohánět.


Paradoxně ale děti jsou právě tím důvodem, proč se každý den usmívá. Krásná brunetka bude se svými potomky dokonce slavit Vánoce, a to se všemi. "Letos mám všechny děti, takže Vánoce oslavím s Mirkem a dětmi," má jasno Agáta, která se o dvě své dcery dělí s Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem.

Agáta nemluví, Soukup ano

Minulý rok na Vánoce byla její starší dcera Mia Prachařová u svého otce, jak tehdy Jakub Prachař sdílel na svém Instagramu. Proto není překvapením, že Miu letos bude mít u sebe pro změnu její maminka. I mladší dceru Rozárku musí několikrát týdně odevzdávat jejímu tatínkovi. Když ale v rozhovoru přišla slova na Agátina bývalého přítele, tak o něm nechtěla ani mluvit.

Agáta Hanychová v pořadu Extra Host:To mediální magnát o své bývalce nedávno promluvil na galavečeru Českého slavíka. "Já o matce své dcery nebudu mluvit zle. Myslím, že se vztahy zlepšují," řekl Soukup pro deník Blesk. Je ale zajímavé, že týden před hudební anketou při předávání dcerky na svou bývalou přítelkyni vytasil prostředníček, jak nafotila redakce eXtra.cz.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy