Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agáta už Jakuba hodila za hlavu: Místo toho všude na truc vystavuje jejich Miu

Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Dovolená
Agáta Prachařová (34) odcestovala společně s dětmi Kryšpínem (7) a Miou (1) do zahraničí. Potřebovala si odpočinout, protože si prochází těžkým obdobím s manželem Jakubem (35), který si před nedávnem sbalil kufry a opustil je. A na truc všude vystavuje společnou dceru, což Jakub těžce nese.

Modelka Agáta Prachařová (34) si letěla odpočinout do izraelského Tel Avivu za maminkou Veronikou Žilkovou (57), která tam žije s manželem Martinem Stropnickým (62). Odcestovala tam i s dětmi a dovolenou si náramně užívají, bez Jakuba samozřejmě.

Agáta si poslední měsíce prochází opravdu těžkým obdobím a to zejména kvůli problémům s manželem Jakubem (35). Ten se sebral a odešel od ní s kufry Dokonce ji nenavštěvuje ani kvůli dětem. Nechal Agátu na všechno samotnou.

Nicméně česká kráska není žádná měkota. O děti se zvládá postarat i sama a žádného Jakuba k tomu nepotřebuje. Rozhodně to ale pro Agátu není nic příjemného. Je neustále vystavována nátlaku od okolí. Proto jí dovolená jistě prospěje

Odpočinkový pobyt v Izraeli si neužívá jen Agáta, ale i maličká kopie Prachaře. Mie se u moře jistě libí, což dokazuje poslední fotka Agáty, kterou přidala na sociální síť. Na snímku s popiskem "Už surfujem skoro všichni," blonďatá Mia stojí na surfu.

Související články

Další články