Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Agáta uspořádala Barbie party pro dceru a splnila jí velký sen: Mie zazpíval své hity Honza Bendig

Dcera Agáty, Mia slaví 6. narozeniny.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 10 fotografií
Narozeniny

Starší dcera Agáty Hanychové, Mia Prachařová, ve středu oslavila 6. narozeniny. Tento den D samozřejmě Agáta nemohla nechat jen tak a své dceři uspořádala obrovskou party, na které byli nejen další kamarádi usměvavé dívenky, ale také české celebrity, jako například zpěvák Jan Bendig. Agáta řekla pár slov o průběhu oslavy redakci eXtra.cz.

Z nevydařeného manželství Agáty Hanychové a herce Jakuba Prachaře vzešla holčička Mia. Ta ve středu oslavila již své 6. narozeniny. Slavná influencerka dcerce uspořádala velkou party na zahradě, kam dorazil i zpěvák Jan Bendig.

Už v úterý večer Agáta nachystala dárkové tašky na stůl a malý muffin, na kterém se tyčilo číslo 6. Když se ráno Mia probudila, tak ji čekalo velké překvapení. "Chystám to od rána, aby to bylo dokonalé. Bude to v Barbie stylu. Doufám, že si to Mia moc užije. Bude tady Honza Bendig, kterého Mia miluje," sdělila Hanychová ještě před akcí pro eXtra.cz.

A jak už to mívá Jan Bendig ve zvyku, své fanoušky nikdy nezklame, ani ty nejmenší. Na party to pořádně rozjel, zazpíval své největší hity a s nadšenou dívenkou si i zatančil. Ta přes počáteční stydlivost nakonec neskrývala nadšení z toho, že právě zažila zřejmě své nejkrásnější narozeniny v životě.

Růžová party

A to není ani zdaleka všechno. Na oslavu bylo pozváno také osm nejoblíbenějších spolužáků malé Mii. Agáta zahradu vyzdobila do růžové barvy a nechybělo ani velké číslo 6 či plastová krabice Barbie od Mattela, která byla vystavena například i na premiéře stejnojmenného filmu. Střípky z příprav a oslavy Agáta postupně přidává na své sociální sítě.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy