Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta porovnala otce svých dětí: Divočina s Prachařem, víkendový partner Soukup i Dopita neustále za zadkem

Agáta Hanychová srovnala své muže: Bohém Jakub Prachař, víkendový Jaromír Soukup a Mirek Dopita v domácnosti
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Pavel Dvořák
+ Dalších 7 fotografií
soužití

Influencerka Agáta Hanychová dostala za úkol být v podcastu Agáta a Ornella show co nejupřímnější. Odpověděla tedy na dotaz svých holčiček a popsala soužití se svým bývalým manželem Jakubem Prachařem, expartnerem Jaromírem Soukupem a současným manželem Miroslavem Dopitou.  

Život s bohémem

Na influencerku Agátu Hanychovou si v poslední době fanynky stěžovaly, že v podcastu Agáta a Ornella show není tak upřímná jako její kolegyně. Trojnásobná maminka pro to ale má své důvody, zejména v podobě tatínků svých dětí. Následně se ale rozpovídala o tom, jací ve vztahu Jakub Prachař a Jaromír Soukup vlastně byli.

Ornella s Agátou tedy tentokrát v podcastu odpovídaly na dotazy svých sledujících. "Je tady otázka, jestli jsi někdy zažila delší odloučení od partnera," přečetla Koktová otázku určenou pro Hanychovou. "Třeba Jakub Prachař byl opravdu workoholik... A do toho alkoholik, který řekl, že přijde v pondělí po představení, a přišel ve středu," vystřelila si z tatínka Mii influencerka se smíchem.

Následně ale uvedla, že si jen dělá legraci. "No byl žárlivej, ale ono po tom, co jsem mu udělala, tak já si taky sypu popel na hlavu. Já jsem taky nebyla zrovna nejvěrnější manželka, což všichni víme," zastala se Jakuba Agáta. "Chtěla jsem říct, že jak můžu porovnat opravdu různé muže, tak ti bohémové, což je právě Jakub, tak oni se prostě občas někde zapomenou, a bylo to vlastně roztomilé, když jste ho nehledali dva dny a neměli jste o něj strach, protože měl vypnutý mobil," zavzpomínala Hanychová na manželství se známým hercem.


Víkendový partner

Následně přišel další větší partnerský vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, s nímž přivedla na svět nejmladší dceru Rozárku. "S Jaromírem jsem vlastně nežila nikdy ve společné domácnosti. S tím jsme se navštěvovali o víkendu," podotkla k soužití–nesoužití s podnikatelem. "Myslím si, že to byl tak maximální snesitelný čas dohromady," dodala.

Rozhovor s Agátou Hanychovou si můžete pustit zde:

Se současným manželem Miroslavem Dopitou je všechno jinak. "Teď mám Mirka, který je hodně často doma, a občas s Kryšpínem vzpomínáme, jaké to bylo, když jsme tam byli sami," smála se Agáta, která si prý hodně zvykla na to, že s dětmi žije sama. "Dřív jsme si s dětmi objednávali třeba pizzu do postele, všude hranolky, salámy a přece jen s tím Mirkem to teď takhle úplně nejde," dodala influencerka s tím, že takhle intenzivně žila s partnerem naposledy, když před lety chodila právě s Mirkem, který je otcem prvorozeného Kryšpína.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy