Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agáta šokovala hudební znalce: V debutovém singlu rapuje, intonuje lépe než samotná Gottová a na vše dohlíží Fanánek!

Agáta zpívá dokonce lépe než Ivana Gottová! Zeptejte se Fanánka!
Zdroj: archiv, profimedia.cz
+ Další fotografie
Agáta Prachařová natočila svůj debutový singl, ano, slyšíte dobře! A to není vše. Nejen že se na něm podílel Gipsy.cz alias Radek Banga a v klipu hraje polovina šoubyznysu, ale v kuloárech se proslýchá, že modelka intonuje lépe než samotná Ivana Gottová!

Naše bývalá zástupkyně šéfredaktora natáčela velkoryse pojaté video k debutovému singlu s názvem Agáta v pondělí a úterý v pražském klubu M1, kde si podávaly dveře ty největší hvězdy československého šoubyznysu.

Tou úplně top byl samozřejmě autor článku, to je bez řečí, ale hned po něm snad můžeme jmenovat Lou Fanánka Hagena, Ornellu Koktovou (22), Dominiku Mesarošovou (29), Evu Decastello (36) nebo třeba Táňu Makarenko!

Výše uvedené hejno činoherců a hudebních talentů měl na povel režisér a otec v jedné osobě Jiří Hanych a to ještě pořád není všechno. Zatímco původně všichni brali celou věc víceméně jako recesi a modelčin rozmar, při opakovaném poslechu playbacku na place se ukázalo, že Prachařová zjevně zpívá lépe než samotná Ivana Gottová, a to už něco znamená, protože podle českého bulváru posledních let prakticky nikdo krom Karla (75) (zpívá stejně) lépe než Ivana neintonuje ani náhodou!

O hudební stránku věci se postaral sám Radek Banga, lídr Gipsy.cz, který zjevně není daleko od toho, vzít Agátu na letní turné po festivalech. V kuloárech natáčení se bez skrupulí skloňovaly termíny jako Eurovize, Grammy, Slavice a podobně!

Reakci Gottové se nám zjistit nepodařilo, neboť s námi nemluví, navíc se svědomitě připravuje na další z repríz muzikálu Přízrak z Bertamky, ale už z demoverze songu je zjevné, že tady se jedno velké primácké přátelství změní v nenávist a přímý souboj o prázdné místo, které tu zůstalo po Ivetě Bartošové (49)!

Související články

Další články