Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Agáta šije do Soukupa s Prachařem: Jeden dává na alimenty jen pár tisíc měsíčně, druhý odešel i s hrnci, zlobí se

Agáta Hanychová vrací úder tatínkům svých dcer.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Renata Bušková/Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Zajímavosti

Agátě Hanychové pomalu, ale jistě začíná docházet trpělivost. Nejenže se dohaduje o svou dceru Rozárku s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem, ale k tomu začal dělat problémy i její bývalý manžel Jakub Prachař. Hanychová si teď do obou rýpla na svém Instagramu a z jejích slov bylo znát pořádné rozhořčení!

Agáta Hanychová stále nenašla dobrý kompromis s tatínky svých dvou dcer. S bývalým partnerem Jaromírem Soukupem momentálně nemá dobré vztahy a zdá se, že bouřlivé vody se jen tak neuklidňují. Při předávání dcery Rozárky, což je každé pondělí, se stále dohadují a Soukup navíc začíná být agresivní.


Mediální magnát toto pondělí na svou bývalou přítelkyni rozzuřeně vztyčil prostředníček, jak se podařilo nafotit redakci eXtra.cz. A byť za influencerkou stojí velká část jejích fanoušků, najdou se i tací, kteří ji nazývají zlatokopkou. To Agátu vytočilo a zveřejnila částku, kterou měsíčně dostává od šéfa Barrandova na malou dceru Rozárku. "A ještě k tomu, jaká jsem zlatokopka. Tak alimenty 4 tisíce na dítě, to je teda také strašné terno," napsala Agáta na svém Instagramu.


Prachař ukradl hrnce

A to není všechno. Zdá se, že problémy začal dělat i její bývalý manžel Jakub Prachař. Ten nedávno přišel se zákazem focení své dcery Mii na sociální sítě. "Tady pán, který nonstop pracuje. Místo toho, aby s ní byl, tak je s ní chůva, a klade si takovéhle podmínky. Je to prostě debil," prohlásila Hanychová o tatínkovi číslo 2. Zároveň prozradila, že člen bývalé kapely Nightwork jí při odchodu z domácnosti nenechal prakticky nic. "A číslo 2, které si vzalo hrnce, už také komentovat nebudu," reagovala influencerka, která má svých starostí až nad hlavu.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy