Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Agáta si nebezpečně zahrává: Kašle na zákazy Soukupa i Prachaře a dcery opět ukazuje světu

Agáta Hanychová kašle na Soukupa i Prachaře: Přes zákaz ukazuje Rozárku s Miou
Zdroj: Se souhlasem TV Prima/Herminapress/Pavel Dvořák/koláž eXtra.cz
+ Dalších 19 fotografií
provokatérka

Influencerka Agáta Hanychová pořádně provokuje. Zřejmě se rozhodla sabotovat přání tatínků svých dvou dcer, byznysmana Jaromíra Soukupa a herce Jakuba Prachaře, kteří si výslovně nepřejí, aby se jejich ratolesti objevovaly na sociálních sítích. Bývalá modelka to sice nějakou dobu dodržovala, nyní ale Miu s Rozárkou na Instagramu opět ukazuje.  

Přísný zákaz

Známá česká influencerka Agáta Hanychová je prostě nezkrotná a nikdy příliš dlouho nevydrží skákat tak, jak někdo píská, a to i v případě, že by ji mohl čekat nějaký postih. Není to tak dlouho, co se podle jejích slov oba její expartneři, herec Jakub Prachař a podnikatel Jaromír Soukup, "zbláznili" a zakázali jí ukazovat dcery Miu a Rozárku na Instagramu.

"Tatínek číslo dvě (Prachař, pozn. red.) se taky pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram. Nekomentuju. Tady pán, který nonstop pracuje. Místo toho, aby s ní byl, tak je s ní chůva, a klade si takovéhle podmínky. Je to prostě debil," postěžovala si mimo jiné svým holčičkám Agáta, které podle ní oba tatínkové házejí klacky pod nohy.


Zbytečná provokace

Soukup se při dohadování s matkou své nejmladší dcerky Rozárky dokonce rozhodl obrátit na soudy a také i prohlásil, že se nezdráhá mít dceru ve výhradní péči. Podle informací webu Blesk.cz soud prozatím rozhodl, že podnikatel bude svou dceru vídat třikrát týdně a také každý druhý víkend,  a to až do vynesení konečného rozsudku o rozdělení péče.

Poté, co Soukup s Prachařem vyrukovali s požadavky, aby Agáta na sociálních sítích neukazovala Miu s Rozárkou, se influencerka na nějakou dobu stáhla, ačkoli si čas od času do obou tatínků rýpla. Nyní je ale vše jinak a Hanychová obě své dcerky na Instagramu opět ukazuje. Jestli prostořeká brunetka oba ex jen provokuje, nebo se jejich vztahy uklidnily, zatím není jisté. Nicméně stojí Agátě taková provokace za to, aby ji čekaly další soudní tahanice a nepříjemnosti?

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy