Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Agáta si konečně přiznala, že potřebuje zpevnit postavu. Promluvila i o dítěti s Prachařem!

Agáta vypadá na třicet fantasticky, přesto je obecně známé, že výkyvy
váhy se jí nevyhýbají.
Zdroj: obag.cz/profimedia.cz
Modelka, moderátorka, podnikatelka a dnes už také blogerka Agáta Prachařová (30) se rozhodně nenudí. Mimo všechny své nespočetné pracovní aktivity se věnuje ve volném čase také rybaření se svým manželem Jakubem Prachařem a synem Kryšpínem. Role matky ji taky zaměstná a večer si ještě sem tam střihne nějakou moderovačku nebo večírek.

Šťastný rodinný i podnikatelský život ji svádí k tomu, že si občas zalenoší. Ačkoliv je pořád v jednom kole pracovně, jde o jiný pohyb než ten, jaký by její tělo uvítalo.

„Potřebuju zpevnit. Hledám něco v Dejvicích, co bych měla blízko bytu, ale nedaří se mi najít nic vhodného. Asi si tam něco otevřu,“ žertuje Agáta. „Ale nevím, kdy se tomu budu věnovat, ve tři ráno?“ směje se sexy modelka. Zatímco se připravuje ve svém salonu na další pracovní kolotoč, stíhá řešit telefony a domlouvat schůzky.

Aby toho nebylo málo, ještě společně s Jakubem stavějí nový dům. „Ráda bych v něm oslavila letos už Vánoce, ale zatím jsem jediná, kdo v to věří. Stavební firma ani Jakub si nemyslí, že by se to stačilo,“ pokračuje zvesela Agáta.

Agáta má opravdu napilno, v takovém tempu si s Jakubem asi v blízké době společné dítě nepořídí.

Související články

Další články