Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Agáta se vysmála Soukupovu vulgarismu: Prostředníček? Asi myslel, že jsem jednička, reaguje

Agáta Hanychová se vysmála Jaromíru Soukupovi.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák, Renata Bušková
+ Dalších 9 fotografií
reakce

Jaromír Soukup si pravděpodobně myslel, že svým vztyčeným prostředníčkem to Agátě natřel. Opak je však pravdou. Úspěšná influencerka si z gesta těžkou hlavu nedělá, naopak. Na sociálních sítích ještě přilila olej do ohně a svému expartnerovi se vysmála. 

Vztahy mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem jsou na bodu mrazu. To potvrdilo i pondělní předávání dcerky Rózy, při kterém se Soukup skutečně vytáhl. Na svou ex ukázal vztyčený prostředníček a odjel, jak je vidět z exkluzivních fotek redakce eXtra.cz. Hanychová si ale z jeho zlostného gesta vrásky nedělá. Na Instagramu se otci své nejmladší dcery ještě vysmála.


"Třeba na mě ukazoval, že jsem jednička. Co já vím," vtipkuje influencerka při jednom ze svých pravidelných živáků, kde ji zaplavily dotazy, co se to mezi ní a Jaromírem děje. "Ukazoval to na tebe?" ptá se jedna z fanynek. "No já nevím, buď to ukazoval na Rózu, nebo na mě, tak snad na mě," směje se dál.

Doporučené video: Agáta Hanychová v pořadu Extra Host


Agáta je nad věcí

Agáta je v poslední době nad věcí. Chmury z rozchodu již zažehnala a lásku našla u svého staronového partnera Miroslava Dopity. I při předávání Rozárky se snažila být milá a usměvavá, jak zachytili fotografové eXtra.cz. Bylo zcela patrné, že nechtěla vyvolávat žádný konflikt a stála o to, aby se celá situace odehrála v klidu.


Zato Jaromír Soukup působil poměrně zoufalým dojmem. Vypadal velmi ztrhaně a bylo vidět, že má problém udržet své nervy na uzdě. Na úplném konci už musel upustit páru a ulevil si alespoň již zmiňovaným gestem. Předávání dcery už bylo napjaté i předtím. Bývalí partneři se vzájemně natáčeli, nebo si s sebou Hanychová brala svědka v podobě svého syna Kryšpína.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy