Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pokračuje krize u Prachařových? Agáta prchá zpět do Izraele za maminkou

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
návrat
Jak už Agáta (34) předesílala v červnu, měla se do Izraele v srpnu vrátit. Podle fotografie, kde stojí její maminka Veronika Žilková (57) s balónkem v ruce na letišti, je jasné, že se bývalá modelka i s dětmi přesunula na východní pobřeží právě v těchto dnech.

Agáta (34) si při poslední návštěvě Izraele tuto zem zamilovala. Nejenže ji pohoda, klid a sluníčko vytáhly z deprese, kterou měla kvůli krizi v manželství, ale také si tam našla nový koníček - surfování. Středozemní moře u Izraele je pro surfování ideální.

Agáta se v něm našla. Dokonce díky němu poznala sympatického kamaráda - instruktora surfování, o kterém si mnozí mysleli, že je Agátiným novým přítelem. To však sama podnikatelka vyvrátila slovy, že opálený cizinec má dvě děti a manželku a jejich vztah je čistě přátelský.

Veronika Žilková, která se do Izraele za manželem a velvyslancem Martinem Stropnickým přestěhovala loni, se už nemohla příjezdu party z Česka dočkat. Agáta s sebou přivezla i sestru Kordulu (13) a děti Kryšpína (8) a Miu (1,5). O tom, jak si Agáta bude prázdniny u maminky užívat, bude jistě své fanoušky skrze sociální sítě informovat...

Související články

Další články