Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pokračuje krize u Prachařových? Agáta prchá zpět do Izraele za maminkou

+ Dalších 10 fotografií
návrat
Jak už Agáta (34) předesílala v červnu, měla se do Izraele v srpnu vrátit. Podle fotografie, kde stojí její maminka Veronika Žilková (57) s balónkem v ruce na letišti, je jasné, že se bývalá modelka i s dětmi přesunula na východní pobřeží právě v těchto dnech.

Agáta (34) si při poslední návštěvě Izraele tuto zem zamilovala. Nejenže ji pohoda, klid a sluníčko vytáhly z deprese, kterou měla kvůli krizi v manželství, ale také si tam našla nový koníček – surfování. Středozemní moře u Izraele je pro surfování ideální.

Agáta se v něm našla. Dokonce díky němu poznala sympatického kamaráda – instruktora surfování, o kterém si mnozí mysleli, že je Agátiným novým přítelem. To však sama podnikatelka vyvrátila slovy, že opálený cizinec má dvě děti a manželku a jejich vztah je čistě přátelský.

Veronika Žilková, která se do Izraele za manželem a velvyslancem Martinem Stropnickým přestěhovala loni, se už nemohla příjezdu party z Česka dočkat. Agáta s sebou přivezla i sestru Kordulu (13) a děti Kryšpína (8) a Miu (1,5). O tom, jak si Agáta bude prázdniny u maminky užívat, bude jistě své fanoušky skrze sociální sítě informovat…

Mohlo by vás zajímat

Další články