Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta se u soudu se Soukupem cítí na koni. Rozdávala úsměvy, s Dopitou si vyměňovala zamilované polibky

Agáta rozdávala u soudu úsměvy.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 38 fotografií
Soud

Agátu Hanychovou (38) zdá se nic nerozhodí. K soudu s expartnerem Jaromírem Soukupem (55) přišla překvapivě v dobré náladě, společnost jí navíc dělal její milovaný manžel Mirek Dopita. Agáta rozdávala úsměvy a vypadala zcela bezstarostně, naproti tomu Jaromír vypadal zachmuřeně a na přítomné fotografy neměl náladu. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která dění sleduje.

Influencerka Agáta Hanychová přišla k Obvodnímu soudu pro Prahu 6 se značným předstihem. Už o hodinu dříve čekala v budově spolu se svým manželem Mirkem Dopitou a právničkou. Agáta zvolila dlouhé černé kalhoty, černé sako i černé boty a její manžel ji barevně napodobil.

Ačkoli Agáta vypadala svým outfitem jako černá vdova, na místě rozdávala široké úsměvy a vypadala bezstarostně. S Mirkem si navíc dávali před fotografy zamilované polibky.

Zachmuřený Soukup

Jaromír naproti tomu dorazil se zpožděním. Podle informací redakce eXtra.cz, která je na místě, musel cestou řešit defekt pneumatiky. Po příjezdu do soudní budovy vypadal zasmušile, neusmíval se a bylo vidět, že na novináře nemá náladu. Po konci jednání se ale obrázek změnil. Byl to Soukup, kdo odcházel s úsměvem na rtech. 

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou.

U soudu se má probírat střídavá péče o Agátinu a Jaromírovu dcerku Rozárku. Podnikatel ji momentálně může mít na 16 hodin týdně a každý druhý víkend. On však chce, aby to bylo 50:50.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy