Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Agáta s Prachařem už jsou zase v roli: Velká láska musí vydržet do zítřka! Víme, kdo jim za to zaplatil!

To je tak, když se dva mají rádi, ale zároveň kope každý v první řadě
za sebe. Doma, venku, v branži…
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Agáta Prachařová (29) a její budoucí exmanžel Jakub už jsou zase zamilované hrdličky, okolo kterých běhá nový pes a její syn, kterému on chce být otcem.

To vše jen dva dny poté, co po hádce vzápětí toho litující mladý Batulka zavolal přednímu bulvárnímu novináři a obžaloval manželku z velezrady ve formě cizoložství a lži.

Od té chvíle už jen páreček hasí požár a zejména Agáta (29) je velmi aktivní, ostatně musí, Prachaře bulvární média nemusejí, neb on žije v bludu, že je nepotřebuje a má talent, a tak je to na Aguš, která má sama dost složitou pozici nejen kvůli mediálně nespolupracujícímu Prachařovi.

Pokud si myslíte, že dvojice se nemůže ani cítit a vlastně už sama neví, co chce, máte částečně pravdu, ale zítra byste se v Mělníce hodně divili. Rozvod nerozvod, nevěra nenevěra, manželé zítra fotí set pro prestižní značku oblečení, a protože finanční situace zejména modelky není dvakrát růžová, rodince na kšeftu velmi záleží.

Přestože samotná Agáta či Prachař marketingově dávno žádné terno nepředstavují a jsou relativně levní, jako pár u klientů výborně fungují a umějí si vynutit statisícové částky za minimální plnění a chovat se jinak než demonstrovat sílu své lásky a zažehnaný problém, byli by teď idioti.

Ale počkejte, jak skončí kampaň a smluvní plnění. Buď přijde další kšeft, nebo konec. Možná rychlý, možná hodně pomalý a bolestivě odkládaný, ale konec…

Související články

Další články