Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta s Prachařem se dosoudili: Herec se v botách od Diora rozčiloval nad výší alimentů pro Miu

Soud mezi Jakubem Prachařem a Agátou Hanychovou.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 39 fotografií
Soud

Herec Jakub Prachař (40) se v úterý 14. května dostavil k soudu, kde se řešil spor s jeho exmanželkou Agátou Hanychovou (39). Ta na jednání nepřišla, místo toho poslala svou právničku. Podle informací Expresu měl Prachař, který se oblékl velmi stylově a luxusně, zpočátku dobrou náladu, jenže pak se rozčílil kvůli výši alimentů na dceru Miu. 

U Obvodního soudu na Praze 6 se opět řešila výchova dcery Mii, kterou má Agáta Hanychová s bývalým manželem Jakubem Prachařem. Zatímco herec s advokátem k soudu dorazil, influencerka místo toho poslala jen svou právničku, jak zjistila redakce eXtra.cz.

Hlavním tématem jednání byla dcera Mia. „Otec svým návrhem brojí proti tomu, aby matka zveřejňovala fotografie a videa jejich nezletilé dcery na sociálních sítích, využívala nezletilou k propagaci služeb a produktů a vtahovala ji do mediálního světa a svých veřejných výstupů,“ stojí v usnesení, jak jako první napsal Expres.

Rozčílený Prachař

Prachař dorazil k soudu stylově oblečen. Na sobě měl dlouhý černý kabát, triko, kalhoty, sluneční brýle a tmavé tenisky od Diora, které vyjdou na více než třiatřicet tisíc korun.

Zpočátku měl Jakub dobrou náladu a vtipkoval na všechny strany, jenže poté, co se v soudní síni za zavřenými dveřmi řešily detaily, vyšel Prachař poněkud naštvaný. „To jsou fakt nesmysly, já budu posílat 25 tisíc, reagoval na chodbě naštvaně herec v reakci na fakt, že chce Hanychová zvýšení alimentů na dceru.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou:

Posléze se vrátil zpátky do soudní síně, jak informoval již zmíněný web, a jednání pokračovalo. Když vyšel ze dveří podruhé, byl již znovu uklidněný a opět vtipkoval. Soud rozhodl ke spokojenosti obou rodičů. Agáta musí odstranit ze všech svých účtů na sociálních sítích všechny obrazové i zvukové příspěvky s Miou, a to do třiceti dnů ode dne nabytí právní moci rozsudku. Jakub je pak povinen platit Agátě 25 tisíc korun měsíčně. Z toho 10 tisíc korun k rukám jejím a 15 tisíc korun na účet nezletilé dcery.

"Domluva je taková, že já smažu všechny příspěvky s Miou a Jakub bude mně posílat 10 tisíc a Mie na spořicí účet 15," potvrdila eXtra.cz Agáta.

Agátu hned ve středu čeká soud s dalším nespokojeným tatínkem – Jaromírem Soukupem. Tentokrát půjde o péči o dceru Rozárku.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy