Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Agáta s Ornellou zaútočily na Nelu Slovákovou: Vypadá na pětačtyřicet, rýply si a vysmály se jejímu outfitu

Agáta s Ornellou si rýply do Nely.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Agáta a ornella

Agáta Hanychová (39) s Ornellou Koktovou (31) si opět pustily pusu na špacír. Když se ty dvě sejdou, o zábavu i kontroverze není nouze. Tentokrát se během živého vysílání na Instagramu z koupelny rozpovídaly i o nedávné akci v Brně a na paškál si vzaly influencerku Nelu Slovákovou (34). 

Influencerky Agáta Hanychová a Ornella Koktová se rozhodně nebojí říci svůj názor. To ostatně několikrát prokázaly ve svém podcastu s názvem Agáta a Ornella. Tentokrát se rozvášnily také na Instagramu, kde během živého vysílání probraly hned několik ožehavých témat.

Jedním z nich byla třeba podnikatelka Nela Slováková. Všechno začalo přitom docela nevinně, a to ochrannými krémy na pleť. „Já už si dávám padesátku na obličej, abych nebyla stařena brzo,“ přiznala Ornella. „Já se nemažu ničím. Teď jsem ale viděla Nelu Slovákovou a ty vole,“ zareagovala Agáta. „Já jsem ji viděla na nějakých fotkách a říkala jsem si: Holka, kolik ti je? Ona vypadá nejméně na pětačtyřicet let. Jako ne, že by 45 let bylo stáří, ale prostě ono jí je o deset méně, ne?“ zeptala se řečnicky Ornella. „Já myslím, že ona je o dost mladší než já,“ myslí si Hanychová o čtyřiatřicetileté Slovákové.

Reakce na Slovákovou

Posléze se vyjádřily také k akci Fashion Show v Brně. „Víš, že nás tam zvali na tuhle akci? A my jsme řekly, že přece nepojedeme do Brna, že je to hrozně daleko,“ rýpla si Agáta. „No, já hlavně věděla, o čem to bude. Já jsem ti říkala, že to bude shit akce,“ odvětila Ornella s tím, že některé přítomné celebrity nezvolily zrovna vhodné outfity.

Opět zareagovaly také na Nelu, která měla bílé šaty s kontroverzním nápisem. „Je na tom taková moje pravda: 'Haters gonna hate' a zezadu je 'Fuck me, I am famous'. Samozřejmě to je s nadsázkou. Oni zase budou říkat, že si myslím, že jsem známá, ale jak mě teda znají," vysvětlovala na místě redakci eXtra.cz Slováková a stříkala na sebe ze spreje vodu. „To jsem vůbec nepochopila ten její model,“ řekla na adresu Slovákové Agáta. „Tak ona už nevěděla co,“ přidala se závěrem Ornella.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy