Vztahy v rodině Prachařových bychom někdy mohli přirovnat k rodinám Romea a Julie. Někteří se nemůžou smířit s tím, že si Agáta vzala Jakuba. Nejhůře to zřejmě nese Jakubův otec David Prachař (58), který Agátu nemůže vůbec vystát. A místo aby se vztahy zlepšovaly, jsou mnohem horší! S informací přišel týdeník Sedmička.

Rodinné situaci nepomohl ani Agátin románek s fotografem Dereckem Hardem a matka Jakuba Dana Batulková (58) je z toho nešťastná. Spolu s Davidem Prachařem se mu snaží být oporou. „Dost těžce snáší, jakým bahnem Agáta dlouhodobě špiní jméno Prachařů. Kolikrát se opila na rodinných akcích, ta holka se vůbec neumí chovat,“ řekl Sedmičce zdroj blízký Agátě, který také práskl, že modelka společnost Davida Prachaře vůbec nevyhledává.

Agátina matka Veronika Žilková (55) zase nemusí jejího manžela Jakuba a rozhodně se tím netají. „Nesedli si. Jednou ji neposlechl a dva roky se spolu nebavili. Teď se sotva pozdraví,“ řekla dříve Agáta. Spekuluje se i o tom, že Žilková se nemůže vystát s Batulkovou. Takže rodinná idylka je zřejmě v nedohlednu.

V současné chvíli je dusno i u Agáty doma. Modelka je těhotná a Jakub si není jistý, jestli je dítě vůbec jeho. Dokonce mu bylo doporučeno, aby raději zašel na testy DNA, aby se zase nestaral o cizí dítě. U Prachařových jsou tak jejich vztahy na ostří nože. Tak třeba se zjistí, že dítě je opravdu Jakuba, a všechny to zase dá dohromady a situace se uklidní.