Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Agáta prozradila pohlaví miminka. Největší radost z toho měla malá Mia

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem prozradila pohlaví dítěte
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová
+ Dalších 5 fotografií
Oznámení

Děti Agáty Hanychové, Mia a Kryšpín, se dočkají dalšího sourozence. A už víme i to, jestli do rodiny přivítají kluka nebo holčičku. Teď před chvíli to Agáta sdílela na svém Instagramu a na videu nechyběl ani tatínek Jaromír Soukup. Jejich šťastné výrazy mluví za vše.

To, že Agáta Hanychová čeká dítě s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, ví už snad celá republika. Teď už je navíc jasné, jestli to bude holka, anebo kluk.

Agáta na svůj Instagram sdílela dojemné video, ve kterém konečně prozradila pohlaví miminka. A bude to holčička! Po zjištění se okamžitě všichni začali radovat, nicméně největší radost zřejmě měla malá Mia, která se štěstím dokonce i rozplakala.

Nejdříve slzy strachu, nyní štěstí

Ještě včera, v den mikulášské tradice, přitom Mia plakala kvůli návštěvě čerta, kterého se velmi bála, jak už redakce eXtra.cz informovala. Okomentovala to i psycholožka Eva Šimotová. "Potýkají se s obrovskými pocity strachu, bezmoci a zoufalství, hysterií a panikou, je v nich živena nejistota. Tohle samo o sobě může způsobovat mnoho potíží ohrožujících zdravý vývoj dítěte," sdělila eXtra.cz.

Dnes už ale pláč vystřídal smích a rodinka se může těšit na nový přírůstek. Video hned začali pozitivně komentovat jejich fanoušci. Strhla se obrovská lavina gratulací. Redakce se k přáním samozřejmě přidává. Gratulujeme!

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy