Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Agáta prožívá NEJHORŠÍ chvíle svého života: Prachař SBALIL kufry, pláchl a nechal jí na krku dvě děti

+ Dalších 41 fotografií
definitivní konec?
Manželé Agáta Prachařová (33) a Jakub Prachař (35) prožívají snad největší krizi jejich vztahu. Ze začátku to vypadalo, že si známá provokatérka dělá jenom srandu a nebude to tak vážné. To ale patrně nebude pravda. Podle informací Blesk.cz Jakub využil chvilky, kdy byla Agáta mimo dům, sbalil si pár věcí a z domu odjel. Znamená to snad definitivní konec?

Ve čtvrtek odpoledne se Jakub Prachař (35) konečně objevil u svého domu. Netrvalo však dlouho a opět zase zmizel neznámo kam. Herec využil chvíle, kdy se jeho žena Agáta Prachařová (33) musela věnovat pracovním záležitostem mimo domov, sbalil si věci a odjel.

Jakub z jejich společného domu podle informací Blesk.cz odjížděl s dvěma kufry a jedním batohem. Většina lidí si až doposud myslela, že celá tahle šaráda má být výmyslem Agáty, která na sebe ráda upozorňuje.

Sama o víkendu na sociální sítě dala fotku s popiskem o rozchodu, ale do hodiny to vzala zpět. Nyní je ale jasné, že je věc mnohem vážnější, než se zpočátku zdálo. Jakub odjel s přáteli do Anglie a následně na hory.

Mezitím Agáta zveřejňovala na Instagramu zprávy, které usvědčovaly Jakuba z nevěry s Dianou Mórovou. Jakub se po příjezdu z hor ohřál doma jen patnáct minut, naskládal oblečení do tašky a zase zmizel.

„Jakub přesně věděl, kdy nebude doma a nebude se svojí ženou muset potkat,“ řekl Blesku zdroj z okolí nešťastné Prachařové. Jakub tak zmizel neznámo kam a utrápená Agáta zůstala doma na výchovu dvou dětí zcela sama. Je tohle snad definitivní konec a rozvod?

Mohlo by vás zajímat

Další články