Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta promluvila o tom, jak to má s Dopitou: Jsem zase šťastná, říká tři týdny po rozchodu se Soukupem

Miroslav přespává u Agáty na Suchdole.
Zdroj: Profimedia/se souhlasem TV Barrandov/koláž.
+ Dalších 7 fotografií

Jen necelé tři týdny po veřejném oznámení rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem se influencerka Agáta Hanychová svěřila, že je zadaná. Ve stejný moment se začala objevovat po boku "staronové" lásky Mirka Dopity, se kterým už dříve přivedla na svět své první dítě, syna Kryšpína (12). Vše napovídá tomu, že právě s ním se nyní opět dala dohromady. Právě na to se ptaly v nejnovějším živáku influencerky její "holčičky". A Agáta se vždy přímé odpovědi elegantně vyhnula. Vztah s Dopitou ale ani jednou nepopřela, naopak!

"Jsem zadaná," šokovala před pár dny modelka a influencerka Agáta Hanychová své fanoušky na sociálních sítích. Informaci, kterou ve svém živém vysílání sdělila do jisté míry s humorem a nadsázkou, totiž prohlásila velmi náhle poté, co veřejně oznámila rozchod s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Se Soukupem má pětiměsíční dceru Rozárku.

A i když si mnozí mysleli, že se skutečně jednalo o fórek, ve stejnou chvíli se Agáta začala čím dál častěji objevovat po boku svého expřítele, první velké lásky Miroslava Dopity, se kterým má syna Kryšpína. Dopita se nyní shodou náhod rozvádí. Setkali se po letech ve stejný čas na správném místě? Zdá se, že ano a že staré lásce dala dvojice druhou šanci.

Hanychová s Dopitou jako idylická rodinka

Jak je zřejmé ze sociálních sítí, Dopita u Agáty nyní tráví veškerý čas. Dokonce společně uspořádali i živé vysílání, ve kterém se jako rodina, společně se synem Kryšpínem a dcerou Miou, věnovali přípravě domácího suši. V té době Agáta založila také další instagramový profil s názvem agata.family, kde sdílí fotky právě s dětmi i Dopitou.

Nyní Agáta s dětmi vyrazila na prodloužený víkend do sportovního resortu Katlov Lakes, jejž vlastní známý rybář Jakub Vágner. Právě z něj uspořádala další livestream, ve kterém se na ni strhla lavina dotazů, jak to tedy s Dopitou celé je. "Když vám řeknu, že jsem šťastná, to stačí, ne?" prohlásila a nechtěla zacházet do detailů. "Chodíte s Mirkem?" nedaly se holčičky. "Mirek je otec mého syna Kryšpína," odvětila Agáta místo jednoduchého ne, které by se nabízelo, kdyby s ním skutečně netvořila pár.

Vyrazili na romantický víkend

"Já bych vám to samozřejmě řekla, kdyby na to nekoukali novináři," odpověděla na další přemlouvání. Agáta ve videu nepotvrdila ani to, že na prodloužený víkend vyrazila právě s Miroslavem. Na Instagramu se z místa pochlubila pouze nádhernou přírodou nebo dětmi. Svého řidiče, s nímž tam jela, ale jako jediného z celé posádky auta nezachytila. I proto se jí fanynky zeptaly, zda jel s rodinkou. Hanychová ale opět mlžila.

Již z fotky, kterou Agáta vyfotila v autě z místa spolujezdce a kameru přitom natočila pouze na sebe a na zadní sedačky, kde seděla právě Mia s Kryšpínem a v autosedačce byla malá Rozárka, však bylo zřejmé, že na místě řidiče nejspíš sedí právě Dopita. To, že na romantický pobyt vyrazili právě spolu, definitivně potvrdil expres.cz, který hrdličky zachytil během projížďky lodí

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy