Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta promluvila o hádkách se Soukupem: Je to už starší chlap, říká a prozradila, kdo vyhrává

Aktuálně nejsledovanější pár Česka.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 4 fotografie
vztah

Zdá se, že Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) mají doma čas od času pořádnou Itálii, která nikdy nekončí kompromisem. Agáta to přiznala pro Super.cz, kde otevřeně promluvila nejen o hádkách, ale také o osobnosti svého mediálního magnáta, který nemá rád, když mu někdo oponuje. Kdyby byly v místnosti nože a do hádek se zapojila i Veronika Žilková (60), to by prý zřejmě byli všichni tři mrtví.

Agáta Hanychová je pro Jaromíra Soukupa pořádná výzva. Podle známé influencerky a bývalé modelky prý nebyl v minulých vztazích zvyklý na to, aby mu partnerky oponovaly, což rozhodně není případ Agáty. Pár si tak občas pořádně vjede do vlasů a zdá se, že kompromis v tomto případě nefunguje.

Bývalé partnerky si pusu tak často neotvíraly

"Je pravda, že jsme oba silné osobnosti a je to občas velmi těžké, protože ani jeden nepolevíme. Takže ty střety samozřejmě jsou. Vyhrává spíš on, říkám si, že je to starší chlap, tak se na to vykašlu. On ani není zvyklý na typ holek, jako jsem já, většinou ty partnerky, které měl... Ne že by mu oponovaly, to by si vůbec nedovolily, ale že by s ním ještě nesouhlasily a řekly svůj názor. Není na to zvyklý, a já zase nejsem zvyklá někoho poslouchat," řekla Agáta pro Super.cz se slovy, že tahle "hravost" je vlastně kořením jejich lásky.

"Občas je to náročné, ale je to v našem vztahu i tím kořením, proč jsme se navzájem vybrali. Myslím, že i kdybych nebyla těhotná, tak na tom chci pracovat. Je to výzva a myslím, že i pro něj. On se snaží zkrotit mě a já jeho, je to taková vzájemná challenge. Oba jsme hraví, a tak se chceme pokořit a zjistit, kdo z nás vyhraje," popsala a zároveň přiznala, že svou tvrdohlavost a silnou osobnost má po své mamince Veronice Žilkové.

"Kdybychom se my tři pohádali a byly tam nože, tak si myslím, že jsme mrtví všichni," dodala Agáta. Z jejích slov šlo navíc poznat, že Žilková si Soukupa příliš neoblíbila.

Žilková se od Soukupa distancovala

Nedávno jí se skorozeťákem došla trpělivost. Veřejně se distancovala od Soukupových ostrých názorů směrem k lidem ze showbyznysu.

"Veronika Žilková se veřejně distancuje od názorových vyjádření TV Barrandov. Televizi nesleduje a odmítá komentovat útoky televize Barrandov na kohokoli. Demokracie umožňuje rozdílnosti názorů," zaslala herečka do redakce eXtra.cz svůj postoj.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy