Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agáta promluvila o dceři Mie: Všem je jasné, komu je nejvíc podobná, já to nejsem

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
GENY
V manželství Agáty Prachařové (34) to pořád skřípe, ale bývalá modelka neotírá slzy a naopak se chlubí dcerou, kterou má s Jakubem Prachařem (35). Jenže pokud jde o vzhled, maminky podobu rozhodně nemá - alespoň na to sama Agáta upozornila...

"Jako prostě podoba tam není... Ať se snažím, jak chci," uvedla ke snímkům, na nichž s Miou společně pózují a rozhodně jim to oběma sluší. Mnozí fanoušci bývalou modelku upozornili, že jí dcera sice moc podobná není, ale rozhodně v ní nacházejí podobu s matkou Agáty, herečkou Veronikou Žilkovou.

Sama Agáta eXtra.cz svěřila, že podoba dcery není důležitá. Je ale ráda, že je Mia zdravá a užívá si skvělého dětství. "Podoba naší dcery pro mě není to nejdůležitější, jsem hlavně ráda, že je zdravá, a to je to nejdůležitější," řekla nám někdejší rebelka, která je velmi příkladnou matkou...

Kromě Veroniky Žilkové (57) a jejího tatínka Jakuba Prachaře v Mie hodně fanoušků někdejší hvězdy českého modelingu vidí i pradědu Ilju Prachaře. A i když nemá Mia tolik podobu po mamince, podstatné je, že je to veselá a usměvavá holčička.

Manželství Jakuba a Agáty prochází vleklou krizí, doufejme ale, že už kvůli jejich téměř dvouleté dcerce se jim ho podaří zachránit a mraky zahnat.

Související články

Další články