Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agáta přiznala, že je na dně… Pomáhá jí už jedna jediná věc!

+ Dalších 33 fotografií
deprese
Agáta Prachařová (34) ujela před problémy v manželství do Tel Avivu za svojí maminkou Veronikou Žilkovou. Zdálo se, že moře, pláž a děti Agátu vzpruží, jenže opak je pravdou. Chmury a smutná nálada z nevydařeného manželství na ní dopadají i v Izraeli. Agátě pomáhá už jen jediná věc.

Agáta odjela i s dětmi do Izraele ke své mamince Veronice Žilkové, která tam momentálně žije s manželem a velvyslancem Martinem Stropnickým.

Agáta si jistě myslela, že v novém prostředí přijde na jiné myšlenky, smutek a depresivní nálada bohužel ale člověka doběhnou všude. A to se přesně stalo bývalé modelce, která už asi nadějím na záchranu vztahu s Jakubem Prachařem sama nevěří.

Bývalá modelka zveřejnila na svém Instagramu fotografii, ze které je poznat, že byla běhat při západu slunce. „Když ti je na …sport pomáhá,“ okomentovala fotku se sluchátky, na které vypadá velmi vyčerpaně a smutně.

Po fotkách, na kterých září s dcerou Miou, kterou poprvé od porodu ukázala, to jsou smutné snímky. Agáto, hlavu vzhůru!

Mohlo by vás zajímat

Další články