Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Agáta přijde o dítě, které ve skutečnosti ani nečeká? Lhářkám věří jen naivní pako

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 17 fotografií
GLOSA: Veronika Žilková se zastala své dcery Agáty. Bojí se o život miminka, které Agáta údajně nosí v bříšku. Byl by to hezký příběh. Kdyby ho říkal někdo, komu se dá věřit.

Pokud nevíte, co se děje kolem Agáty Prachařové (31), zkusíme vám to vysvětlit. Orientovat se v labyrintu lží je prostě hodně složité. Tak jdeme na to.

Abychom pochopili osobnost Agáty Hanychové (dnes Prachařové), musíme se vrátit do doby, když žila s Mirkem Dopitou Byl to vztah plný lží. Oba lhali sobě navzájem a lhali do médií. Bulvární novináři to samozřejmě dobře věděli a nechali je v těchto lžích vymáchat. Když se pak do jejich vztahu vložila Veronika Žilková, rozjela se celá show na plné obrátky.

Dnes je to podobné. Fotograf Dereck Hard tvrdí, že měl s Agátou vztah a chtěl s ní žít Problém je v tom, že Agáta je tak trochu vdaná za herce Jakuba Prachaře (33). Agáta mu dlouhodobě lže o dovolených v USA, které tráví s příjemnými chlapíky, a Kuba jí to dlouhodobě baští. Lhala mu i o tom, co cítí k Dereckovi? Nebo lhala Dereckovi o tom, co cítí k Prachařovi? Nebo lhala všem?

Agáta nyní oznámila, že čeká dítě. Koho to dítě je? Je Prachařovo? Je nějakého hokejisty? Nebo je to Dereckovo dítě Uvidíme. Až se to dítě narodí, tak Prachař si určitě zajde na testy otcovství.

Otázkou je, zda se dítě narodí. Agáta se obává potratu. Ona dokonce už nyní tvrdí, že možná potratí, protože ten mediální tlak sílí. Skoro to tak vypadá, že potrat by byl elegantním řešením, jak se testům otcovství vyhnout...

A pak je také možné, že těhotenství je fingované. A po fingovaném těhotenství přijde fingovaný potrat Když Agáta oznámila, že je těhotná s Prachařem, pevně se chopila všech trumfů. Ona je přeci budoucí matkou a jako těhotná žena by měla být pod ochranou. Nikdo se jí na nic neptejte, nebo ta chudinka potratí. A když potratí, tak ji Prachař obejme a řekne jí, že ji má rád a že to spolu zvládnou. Ona si zafňuká a pojede se dál.

Tahle varianta je hodně drsná, že? Ale přesto se na ní shodne 9 bulvárních novinářů z 10. Proč? Protože všichni víme, že Agáta má z minulosti pověst lhářky

Související články

Další články