Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová vytasila žhavé foto z minulosti: Bujný hrudník dva měsíce po porodu

Zdroj: Agáta Hanychová archiv
+ Dalších 11 fotografií
mateřství
Agáta Hanychová Prachařová (34) je na sociálních sítích aktivní a se svými fanoušky komunikuje téměř nepřetržitě. V současné době má plné ruce práce, protože rozdává roušky potřebným a do toho se stará o své dvě malé děti Kryšpína a Miu, což je v době koronavirové karantény občas pěkně na palici. Modelka a moderátorka občas na sociálních sítích zavzpomíná na minulost a zveřejní starší snímek. Tentokrát se pochlubila odvážnou fotkou z doby, kdy byla těsně po porodu.

Agáta Prachařová (34) je matka na plný úvazek. Navíc v období koronavirové krize, kdy jsou všichni doma, má jistě s Miou a Kryšpínem o zábavu postaráno. Kromě svých dvou dětí modelka hravě zvládá rozdávat roušky potřebným a makat na plné obrátky.

„Na vteřinku hluboko v lese se nadechnu… Jak jsme vše brali jako samozřejmost,“ napsala k fotce nedávno a doplnila ji hashtagy #NosteRousky a #KarantenaNeni­Dovolena. Agáta se snaží být obzvlášť v této situaci zodpovědná a jít všem příkladem.

Čas od času se Agáta s lidmi podělí o fotku z minulosti. Tentokrát vsadila na pěkně odvážný snímek, který je z doby, kdy měla těsně po porodu. „Zpátky do minulosti. Kalendář dva měsíce po porodu. Kojila jsem,“ napsala Prachařová.

„To je snad sen každé ženy, vypadat takhle dva měsíce po porodu,“ sesypaly se na Agátu okamžitě pochvalné komentáře. Modelka má na fotce opravdu bujný dekolt a nebojí se ho ukázat. Koneckonců na tohle jsme už u Agáty zvyklí.

Související články

Další články