Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Agáta Prachařová ví, co je důležité: Hlavní je se volně nadechnout, ukazuje lidem

Agáta Prachařová ví, co je důležité: Hlavní je se volně nadechnout, ukazuje lidem
Zdroj: Showpix / IG @agatahanychova
+ Další fotografie
Rada nad zlato
V současné situaci je důležité neztrácet hlavu a zachovat klid. Rozhodně není zdravé panikařit a dělat si přehnané starosti. Stejný názor zastává i Agáta Prachařová (34), která se vydala do lesa nadýchat čerstvého vzduchu, kterého se nám pod rouškou venku moc nedostane.

Modelka, moderátorka a příležitostná herečka Agáta Prachařová ví moc dobře, co je aktuálně důležité. Přidáním fotky na svůj Instagram to ukázala i fanouškům a dalším lidem. Roušky totiž nosíme všichni a každý den, přičemž venku je jaro, teplo a krásné počasí. Bohužel si ho moc kvůli situaci kolem koronaviru neužijeme.

Vše bráno jako samozřejmost

Lidé by neměli ztrácet hlavu a panikařit, protože to není zdravé ani pro ně a ani pro jejich okolí. Agáta se vydala na chvíli do lesa vyvenčit psa a protáhnout tělo a dceru. Přidala poté na Instagram fotku, kde si stáhla roušku a usmívá se. "Na vteřinku hluboko v lese se nadechnu... Jak jsme vše brali jako samozřejmost," napsala k fotce a doplnila ji hashtagy #NosteRousky a #KarantenaNeniDovolena.

Začneme si všeho vážit

Mnoho lidí se s jejím názorem ztotožnilo. "Ano, teď si uvědomujeme věci, které nám dříve připadaly jako samozřejmost," napsala jedna z komentujících. "A až to všechno skončí a vše se vrátí do normálu, budeme si víc vážit věcí a činnosti, které jsme v karanténě nedělali," přidal se další. Je důležité se občas zhluboka nadechnout.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy