Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová v prádle rozdělila Česko: Rozteklá želatina, nebo MILFka k nakousnutí?

Zdroj: archiv
+ Dalších 24 fotografií
Na sociálních sítích se celý víkend neřešilo nic jiného, než postava Agáty Prachařové (32). Ta si podle některých diskutujících dovolila až moc, když vyšla na módní molo v plavkách s takovou postavou. Lidé se ale stále nemohou shodnout na tom, zda je její tělo jen chodící rosol, nebo odvážný tah matky dvou dětí.

Agátě Prachařové (32) se opět podařilo rozvířit vody na sociálních sítích. A úplně k tomu stačilo, aby vylezla na přehlídkové molo v plavkách a párkrát se po něm prošla. Nejenom fanoušci si okamžitě začali všímat modelčiných nedostatků.

Na první pohled je zjevné, že Agáta už dávno nemá tak pevnou kůži, jako vždycky a navíc jí visí zadek. Lidé se začali dohadovat na sociálních sítích. "A co mají proboha znamenat modřiny? To by si jako modelka s tak dlouholetou praxí mohla snad odpustit, ne?" píše slečna.

Agáta se stala terčem dost nehezkých posměšků, ale kupodivu se našlo pár lidí, kteří se jí zastali. "Taková postava po dvou dětech? To bych si teda rozhodně nechala líbit," zastávají se Agáty převážně maminky.

Rozhádaný národ se zkrátka nemůže shodnout na tom, zda je Agáta rozteklá želatina, nebo sexy MILFka Co myslíte vy?

Související články

Další články